![Реле часу багатофункціональне цифрове 8А 24-240В AC/DC 0.1-999годин затримка на вимкнення/увімкнення [2471558] CRD-18 ETI, фото 1](https://images.prom.ua/4744866452_rele-chasu-bagatofunktsionalne.jpg)
Реле часу багатофункціональне цифрове 8А 24-240В AC/DC 0.1-999годин затримка на вимкнення/увімкнення [2471558] CRD-18 ETI
2 221,05 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: 2471558
Багатофункціональне цифрове реле часу CRD-18 (24-240V AC/DC, 1x8A_AC1), 2471558
Багатофункціональне цифрове реле часу CRD-18 призначене для універсального використання у схемах автоматизації, управління та забезпечення затримки увімк/вимк навантаження. Реле оснащено РК-дисплеєм (без підсвічування), який дозволяє встановити час зворотного відліку і відстежити значення часу або часу, що залишився. Існує можливість паралельного підключення навантаження (контактора, лампи тощо) між клемами А1-В1.
| Кількість функцій | 18 |
| Клеми живлення | А1 - А2 |
| Клеми управління | А1 - B1 |
| Напруга живлення Ue | 24-240 V AC/DC 50 - 60 Hz (±2 Hz) |
| Допустимі відхилення напруги живлення | (-15%; +10%) Ue |
| Часовий діапазон | 0,1 с - 999 годин |
| Відхилення налаштувань часу | ±5% від шкали |
| Кількість контактів | 1CO |
| Матеріал контакту | AgNi |
| Комутуюча потужність Ie | AC: AC-1: 8A (Ue: 240 V); AC-15: 3,0/1,5A (Ue: 120/240 V); DC: DC-1: 8A (Ue: 24 V); DC-13: 2,0/0,22/0,1A (Ue:24/125/250 V) |
| Тривалість управляючого імпульсу (min.) | 40 мс |
| Час перезавантаження (max.) | 200 мс |
| Час спрацювання (max.) | 20 мс (DC high); 40 мс (AC high); 100 мс (low) |
| Споживання потужності | AC: 0,5 VA (24/48 V); AC/DC: 4 VA (110 - 265 V) |
| Електричний ресурс | 1 х 105 |
| Механічний ресурс | 2 х 107 |
| LED індикація | червоний LED – індикація стану виходу |
| Частота комутацій при In (max.) | 1800 цикл/год |
| Імпеданс управляючого імпульсу | 300 kΩ |
| Ном. імпульсна напруга (живлення - вихід) Uimp | IEC 60947-5-1: 2 kV (цикл випробувань IV) |
| Робочий діапазон температур | -10° C ... + 55° C |
| Температура зберігання | -20° C ... + 65° C |
| Допустима вологість | 95% Rh без утворення конденсату |
| Розміри | 17,5 х 85 х 76 мм (1 модуль) |
| Вага (без упаковки) | 85 г |
| Матеріал корпуса | термопластик; клас горючості UL94 V-0 |
| Ступінь захисту | IP20 (для клем), IP30 (корпус) |
| Ступінь забруднення | II |
| Опір ізоляції | UL 508: >2000 MΩ |
| Монтаж | ТН 35 |
| Відповідність стандартам | EN 61812-1:2011; CE, RoHS |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 шт. |
| Максимальний струм комутації | 8 А |
| Мінімальний час затримки | 0.1 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC/DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення/Ввімкнення |
- Ціна: 2 221,05 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле часу багатофункціональне цифрове 8А 24-240В AC/DC 0.1-999годин затримка на вимкнення/увімкнення [2471558] CRD-18 ETI, фото 2](https://images.prom.ua/4744866453_w159_h159_rele-chasu-bagatofunktsionalne.jpg)
