![Сходовий вимикач 16А 230В затримка на вимкнення [2470029] ESS-1 ETI, фото 1](https://images.prom.ua/4744865378_shodovij-vimikach-16a.jpg)
Сходовий вимикач 16А 230В затримка на вимкнення [2470029] ESS-1 ETI
2 254,20 ₴/од.
- В наявності 5 од.
- Код: 2470029
Сходовий вимикач ESS-1, 2470029
Призначений для затримки відключення освітлення сходів, коридорів, залів та інших приміщень або інших навантажень (наприклад, вентиляція).
| Класифікація | EC000297 |
| Категорія | Реле сходового освітлення |
| Функціональне призначення | Електронний |
| Спосіб монтажу | На DIN рейку |
| Кількість модулів | 1 |
| Глибина вбудовування | 68мм |
| Номінальний комутаційний струм | 16A |
| Затримка при відключенні | 0.3…10хвилин |
| Напруга живлення | 230…230V |
| Тип напруги / струму живлячої напруги | Змінний струм (AC) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
- Ціна: 2 254,20 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

