![Таймер керування сходовим освітленням 16А 230В затримка на вимкнення [2470012] CRM-4 ETI, фото 1](https://images.prom.ua/4744865372_tajmer-keruvannya-shodovim.jpg)
Таймер керування сходовим освітленням 16А 230В затримка на вимкнення [2470012] CRM-4 ETI
1 783,47 ₴/од.
- В наявності 28 од.
- Код: 2470012
Реле керування сходовим освітленням CRM-4 230V, 2470012
Призначені для затримки вимкнення освітлення сходів, коридорів, залів та інших приміщень або інших навантажень (наприклад, вентиляція).
| Класифікація | EC000297 |
| Категорія | Реле сходового освітлення |
| Номінальний струм | 16 |
| Тип напруги | AC |
| Функціональне призначення | Електронний |
| Спосіб монтажу | На DIN рейку |
| Кількість модулів | 1 |
| Глибина вбудовування | 68мм |
| Напруга ланцюга керування 1 | 230…230V |
| Тип керуючої напруги 1 | Змінний струм (AC) |
| Частота керуючої напруги 1 | 50…60Hz |
| Номінальний комутаційний струм | 16A |
| Затримка при відключенні | 0.08…10хвилин |
| Напруга живлення | 230…230V |
| Тип напруги / струму живлячої напруги | Змінний струм (AC) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 |
- Ціна: 1 783,47 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Таймер керування сходовим освітленням 16А 230В затримка на вимкнення [2470012] CRM-4 ETI, фото 2](https://images.prom.ua/4744865373_w159_h159_tajmer-keruvannya-shodovim.jpg)
![Таймер керування сходовим освітленням 16А 230В затримка на вимкнення [2470012] CRM-4 ETI, фото 3](https://images.prom.ua/4744865374_w159_h159_tajmer-keruvannya-shodovim.jpg)
![Таймер керування сходовим освітленням 16А 230В затримка на вимкнення [2470012] CRM-4 ETI, фото 4](https://images.prom.ua/4744865376_w159_h159_tajmer-keruvannya-shodovim.jpg)
