![Сутінкове реле 16А 12-240В AC/DC з датчиком [2470018] SOU-1 UNI ETI, фото 1](https://images.prom.ua/4744864477_sutinkove-rele-16a.jpg)
Сутінкове реле 16А 12-240В AC/DC з датчиком [2470018] SOU-1 UNI ETI
2 917,20 ₴/од.
- В наявності 60 од.
- Код: 2470018
Сутінкове реле SOU-1 UNI 12-240 AC/DC (1x16A_AC1), 2470018
Призначене для автоматичного управління освітлювальними приладами, вітринами магазинів, рекламними щитами, ввімкненням вуличного освітлення залежно від рівня освітленості.
| Живлення Клеми | A1 - A2 |
| Номінальна напруга (UNI) AC/DC | 12 - 240 V/50 - 60Hz |
| Номінальна напруга (230V) AC | 230V 50-60Hz |
| Допуск напруги живлення | - 15% +10% |
| Часовий діапазон затримки спрацювання | 0с - 2хв |
| Рівень освітленості (діапазон) I | 1 - 100 Lux |
| Рівень освітленості (діапазон) IІ | 100 - 50 000 Lux |
| Кількість контактів | 1 перекидний (AgSnO2) |
| Номінальний струм / потужність | 16A/AC1 / 4000VA/AC1 |
| Механічний/електричний ресурс | 3x107 / 0,7x105 |
| Клеми управління | A1 - S |
| Тривалість управляючого імпульсу (час відновлення 150мс) | мін.25мс / макс. - не обмежено |
| Потужність управляючого імпульсу | 0.8 - 530 мVA |
| Робочий діапазон температур | -20...+55°C |
| Довжина провідника до датчика | макс. 50м (двожильний кабель з перерізом мін. 2x0.35мм2 / макс. 2x2.5 мм2) |
| Опір датчика при зміні рівня освітленості | 1 Lx - 22,6 кОм; 100 Lx - 1,1 кОм; 50 000 Lx - 59кОм |
| Переріз провідників | 2,5 мм2 |
| Розміри | 90 x 17,6 x 64 мм |
| Відповідність стандартам | EN 60255-6, EN 61010-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Кількість модулів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальний поріг включення фотореле | 100 люкс |
| Поріг включення | Регульований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Фотодатчик | Виносний |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Напруга | 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 2 917,20 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Сутінкове реле 16А 12-240В AC/DC з датчиком [2470018] SOU-1 UNI ETI, фото 2](https://images.prom.ua/4640596448_w159_h159_sutinkove-rele-16a.jpg)
![Сутінкове реле 16А 12-240В AC/DC з датчиком [2470018] SOU-1 UNI ETI, фото 3](https://images.prom.ua/4640596449_w159_h159_sutinkove-rele-16a.jpg)
![Сутінкове реле 16А 12-240В AC/DC з датчиком [2470018] SOU-1 UNI ETI, фото 4](https://images.prom.ua/4640596447_w159_h159_sutinkove-rele-16a.jpg)
