![Таймер керування сходовим освітленням 2А 230В з функцією димера [2470009] DIM-2 ETI, фото 1](https://images.prom.ua/4744864470_tajmer-keruvannya-shodovim.jpg)
Таймер керування сходовим освітленням 2А 230В з функцією димера [2470009] DIM-2 ETI
2 221,05 ₴/од.
- В наявності 11 од.
- Код: 2470009
Реле керування сходов. освітл. з функцією димера DIM-2 230V (до 500W_AC1), 2470009
DIM-2 призначене для управління освітленням сходів, залів, складів та інших приміщень із регульованими параметрами часу роботи та рівня яскравості.
| Напруга живлення/допуск | Un AC 230V/50 Hz / - 15% +10% |
| Управління Т1 - A1 зовнішньою кнопкою | Управління Т2 - A1 вимикачем |
| Тривалість імпульсу для клеми Т1-A1 і T2-A1 | мін.100мс / макс. - не обмежено |
| Вихідні контакти (безконтактний) | 1 тиристор (2A/500VA) |
| Діапазон часу наростання яскравості – t1 | 1 - 40 с |
| Діапазон часу світіння – t2 | 0 с - 20 хв |
| Діапазон часу зменшення яскравості – t3 | 1 - 40 с |
| Відхилення налаштованого часу | 10% при механічному налаштуванні |
| Точність повторення (стабільність налаштованого параметра) | 5% |
| Активне навантаження | 10 - 500VA |
| Індуктивне навантаження | 10 - 250VA |
| Ємнісне навантаження | x |
| Робочий діапазон температур | -20...+55°C |
| Розміри | 90 x 17,6 x 64 мм |
| Переріз провідників | макс. 2x2,5мм2, з ізоляцією макс.1x2,5мм2 |
| Відповідність стандартам | EN 60669-2-1, EN 61010-1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 2 А |
- Ціна: 2 221,05 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Таймер керування сходовим освітленням 2А 230В з функцією димера [2470009] DIM-2 ETI, фото 2](https://images.prom.ua/4744864471_w159_h159_tajmer-keruvannya-shodovim.jpg)
![Таймер керування сходовим освітленням 2А 230В з функцією димера [2470009] DIM-2 ETI, фото 3](https://images.prom.ua/4744864472_w159_h159_tajmer-keruvannya-shodovim.jpg)
![Таймер керування сходовим освітленням 2А 230В з функцією димера [2470009] DIM-2 ETI, фото 4](https://images.prom.ua/4744864473_w159_h159_tajmer-keruvannya-shodovim.jpg)
