![Кнопка керування "Грибок" 22мм червона без підсвічування відключення поворотом [4771290] EGM-T-R ETI, фото 1](https://images.prom.ua/4725354440_knopka-keruvannya-gribok.jpg)
Кнопка керування "Грибок" 22мм червона без підсвічування відключення поворотом [4771290] EGM-T-R ETI
258,57 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 672 од.
- Код: 4771290
Кнопки та сигнальні лампи застосовуються в контрольних колах для безпосередньої та дистанційної сигналізації, управління комутаційними процесами головним чином на промислових підприємствах та у різноманітних пристроях КВП. Широкий асортимент, механічна міцність та гнучкість модульної системи дозволяють реалізувати рішення будь-якої складності.
| Тип кнопки | Грибок |
| Головка кнопки | Виступаюча |
| Колір кнопки | Червоний |
| Підсвічування | Немає |
| Фіксація | Є |
| Матеріал монтажної планки | Пластик |
| Ступінь пиловологозахисту | IP65 |
| Напруга | 230В |
| Діаметр | 22мм |
| Номінальний струм контактів | 10А |
| Спосіб монтажу | Врізний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Колір кнопки | Червоний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Підсвічування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Форма кнопки | Грибоподібна |
| Фіксація положення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22 мм |
- Ціна: 258,57 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Кнопка керування "Грибок" 22мм червона без підсвічування відключення поворотом [4771290] EGM-T-R ETI, фото 2](https://images.prom.ua/4725354441_w159_h159_knopka-keruvannya-gribok.jpg)
