![Реле контроля напряжения и тока 4P 63А [A0010230003] RKV АСКО, фото 1](https://images.prom.ua/4699176725_rele-kontrolya-napryazheniya.jpg)
Реле контроля напряжения и тока 4P 63А [A0010230003] RKV АСКО
3 246,78 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 47 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: A0010230003
Реле контролю напруги та струму RKV 4P 63A, A0010230003
Реле контролю напруги постійно заміряє напругу в мережі і у випадках, коли вона занадто низька або занадто висока - реле відключає електричну мережу, захищаючи цим обладнання від можливої несправності чи виходу його з ладу
| Модель | RKV 4P 63А |
| Номінальна напруга живлення, В АС | 400 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Контактна група (кількість та тип контактів) | 3NO |
| Максимальний робочий струм, А | 63 |
| Діапазон налаштування напруги (верхня межа), В | 390-500 (430*) |
| Діапазон налаштування напруги (нижня межа), В | 140-370 (330*) |
| Діапазон налаштування затримки часу на вимкнення, с | 1-30 (5*) |
| Діапазон налаштування затримки часу на увімкнення після аварійного спрацювання, с | 1-500 (30*) |
| Діапазон налаштування затримки часу на увімкнення, с | 1-500 (10*) |
| Діапазон налаштування струму (обмеження), А | 1-63 |
| Діапазон налаштування асиметрії напруги, В | 20-99 (20*) |
| Власна споживана потужність, Вт | 2 |
| Точність вимірювання | 1% |
| Механічна зносостійкість, циклів | 10^7 |
| Комутаційна (електрична) зносостійкість, циклів | 10^5 |
| Діапазон робочих температур, С | -5..+45 |
| Діапазон температур зберігання, С | -25...+ 55 |
| Ступінь захисту ІР | IP 20 |
| Монтаж | на DIN-рейку 35 мм |
| Вага нетто, г. | 392 |
* - значення за замовчуванням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розмикальних контактів | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 мм |
| Довжина | 71 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Цифрова |
| Максимальний струм | 63 А |
| Похибка вимірювання | 1 % |
- Ціна: 3 246,78 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле контроля напряжения и тока 4P 63А [A0010230003] RKV АСКО, фото 2](https://images.prom.ua/4696204426_w159_h159_rele-kontrolya-napryazheniya.jpg)
![Реле контроля напряжения и тока 4P 63А [A0010230003] RKV АСКО, фото 3](https://images.prom.ua/4696204430_w159_h159_rele-kontrolya-napryazheniya.jpg)
![Реле контроля напряжения и тока 4P 63А [A0010230003] RKV АСКО, фото 4](https://images.prom.ua/4696204435_w159_h159_rele-kontrolya-napryazheniya.jpg)
![Реле контроля напряжения и тока 4P 63А [A0010230003] RKV АСКО, фото 5](https://images.prom.ua/4696204438_w159_h159_rele-kontrolya-napryazheniya.jpg)
