![Реле контролю напруги та струму 2P 63А [A0010230002] RKV АСКО, фото 1](https://images.prom.ua/4699178656_rele-kontrolyu-naprugi.jpg)
Реле контролю напруги та струму 2P 63А [A0010230002] RKV АСКО
992,80 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: A0010230002
Реле контролю напруги та струму RKV 2P 63A, A0010230002
Реле контролю напруги постійно заміряє напругу в мережі і у випадках, коли вона занадто низька або занадто висока - реле відключає електричну мережу, захищаючи цим обладнання від можливої несправності чи виходу його з ладу
| Модель | RKV 2P 40А |
| Номінальна напруга живлення, В АС | 230 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Контактна група (кількість та тип контактів) | 1NO |
| Максимальний робочий струм, А | 63 |
| Діапазон налаштування напруги (верхня межа), В | 230-300 (270*) |
| Діапазон налаштування напруги (нижня межа), В | 110-210 (170*) |
| Діапазон налаштування затримки часу на вимкнення, с | 1-30 (5*) |
| Діапазон налаштування затримки часу на увімкнення, с | 1-500 (5") |
| Діапазон налаштування струму (обмеження), А | 1-63 (32*) |
| Власна споживана потужність, Вт | 1 |
| Точність вимірювання | 1% |
| Механічна зносостійкість, циклів | 10^7 |
| Комутаційна (електрична) зносостійкість, циклів | 10^5 |
| Діапазон робочих температур, С | -5..+45 |
| Діапазон температур зберігання, С | -25...+ 55 |
| Ступінь захисту ІР | IP 20 |
| Монтаж | на DIN-рейку 35 мм |
| Вага нетто, г. | 168 |
* - значення за замовчуванням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Україна |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 63 А |
- Ціна: 992,80 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле контролю напруги та струму 2P 63А [A0010230002] RKV АСКО, фото 2](https://images.prom.ua/4696204407_w159_h159_rele-kontrolyu-naprugi.jpg)
![Реле контролю напруги та струму 2P 63А [A0010230002] RKV АСКО, фото 3](https://images.prom.ua/4696204405_w159_h159_rele-kontrolyu-naprugi.jpg)
![Реле контролю напруги та струму 2P 63А [A0010230002] RKV АСКО, фото 4](https://images.prom.ua/4696204410_w159_h159_rele-kontrolyu-naprugi.jpg)
