![Імпульсне реле 32А 2Р DC 24В [657060] NJMC1 CHINT, фото 1](https://images.prom.ua/4640686583_impulsne-rele-32a.jpg)
Імпульсне реле 32А 2Р DC 24В [657060] NJMC1 CHINT
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 657060
Імпульсні реле NJMC1 призначені для управління освітленням, електроустановками тощо з декількох місць по двопровідній лінії за допомогою паралельно з'єднаних кнопкових вимикачів. Реле застосовують для контролю з ряду місць над іншими енергоспоживачами або електроосвітленням. Зокрема, електроосвітленням: прохідних кімнат (на виході вимкнення одним вимикачем, на вході включення іншим); на сходах, у гаражі, доріжок саду (сукупність електроламп включається/вимикається з різних місць з передпокою, вітальні, з ганку, від вимикача біля вхідної хвіртки тощо).
| Виробник | Chint |
| Тип | Імпульсне реле |
| Номінальна напруга ізоляції, В | 250 |
| Номінальна робоча напруга, В | 230 |
| Номінальна частота, Гц | 50/60Hz |
| Номінальний струм, А | 32 |
| Схема | 2NO |
| Напруга управління, В | 24В, DC |
| Кількість полюсів | 2 |
| Електрична зносостійкість, циклів | 100000 |
| Механічна зносостійкість, циклів | 1000000 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Категорія забруднення середовища | 2 |
| Перетин затискачів, мм2 | 6 |
| Робоча температура, C | -5...+40 |
| Температура зберігання, C | -40...+80 |
| Ширина, модулів | 2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість модулів | 1 |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 32 А |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна напруга котушки | Двадцять чотири |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

