![Імпульсне реле 16А 1 контакт AC/DC 12-240В [ORM-01-ACDC12-240V] ORM UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865873400_impulsne-rele-16a.jpg)
Імпульсне реле 16А 1 контакт AC/DC 12-240В [ORM-01-ACDC12-240V] ORM UEC
866,19 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: ORM-01-ACDC12-240V
Призначено для включення/вимкнення споживачів у системах промислової та побутової автоматики (наприклад, освітлення) з декількох місць за допомогою паралельно з'єднаних кнопок.
Реалізація схем увімкнення освітлення з різних точок за допомогою всього одного реле.
Проста зручна індикація режимів роботи.
Елементна база від провідних світових виробників.
Кріплення на стандартну 35мм DIN-рейку.
Корпус з матеріалів, що не підтримують горіння.
| Функціонал призначення чи застосування: | Електромеханічна серія |
| Тип монтажу: | На DIN рейку |
| Ширина за кількістю модульних відстаней: | 1 |
| Монтажна глибина - ніші: | 64мм |
| Кількість нормально відкритих контактів: | 1 |
| Кількість нормально закритих контактів: | 1 |
| Кількість перемикаючих контактів: | 1 |
| Керуюча напруга 1: | 12...240В |
| Тип керуючої напруги 1: | Змін./постій. (AC/DC) |
| Номін комутуємо струм: | 16А |
| Напруга живлення: | 12...240В |
| Тип напруги живлення: | Змін./постій. (AC/DC) |
| Кількість нормально замкнутих - НЗ контактів: | 1 |
| Кількість норм розімкнених - НО контактів: | 1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 |
- Ціна: 866,19 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

