![Реле часу 5А 24В 48-480с затримка на увімкнення [258483] NTE8-B CHINT, фото 1](https://images.prom.ua/4640595084_rele-chasu-5a.jpg)
Реле часу 5А 24В 48-480с затримка на увімкнення [258483] NTE8-B CHINT
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 258483
Модульні електронні реле NTE8 призначені для увімкнення або вимкнення обладнання щодо подачі відповідної команди.
| Серія | NTE8 |
| Функція миттєвого спрацьовування імпульсом | Ні |
| Габаритні та настановні розміри (ШхВхГ), мм | 18x86x67 |
| Номінальна напруга живлення ланцюга керування постійного струму, В | 24 |
| Номінальний струм, А | 5 |
| Тип напруги управління | DC |
| Номінальна напруга ізоляції, В | 250 |
| Кількість головних нормально розімкнених (НО) контактів | 1 |
| Кількість головних нормально замкнутих (НЗ) контактів | 0 |
| Механічна зносостійкість, циклів | 1,000,000 |
| Електрична зносостійкість, циклів | 100,000 |
| Робоча температура довкілля, C | -5 +40 |
| Функція затримки включення | Так |
| Часовий діапазон, сек | 0.5...480 |
| Функція затримки на вимкнення | Ні |
| Кількість перемикаючих контактів | 0 |
| Функція зірка/трикутник | Ні |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 5 А |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Увімкнення |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

