![Таймер астрономічний 16А 230В одноканальний тижневий [i0310035] e.control.t10m E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/4640599245_tajmer-astronomichnij-16a.jpg)
Таймер астрономічний 16А 230В одноканальний тижневий [i0310035] e.control.t10m E.NEXT
1 429,91 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 83 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: i0310035
Реле часу астрономічне одноканальне e.control.t10m, i0310035
Реле часу астрономічне одноканальне e.control.t10m Таймер астрономічний одноканальний e.control.t10m призначений для автоматичного керування освітленням без використання датчиків освітленості з керованою комутацією за часом заходу сонця і сходу на підставі координат розташування.
| Артикул | i0310035 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC/DC 24-264 |
| Номінальна частота, Гц | 50/60 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | 4 |
| Номінальний струм In, А | 16A (AC-1) |
| Діапазон робочих температур, °С | -20…+55 |
| Характеристики | Максимальна кількість циклів В/О: 40; мінімальний крок установки часу роботи: 1хв.; час роботи від акумулятора: не менше 10 років; споживана потужність: не більше 2 ВА. |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-5-1, ДСТУ EN 60730-1, ДСТУ EN 60730-2-7 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | Астрономічний |
- Ціна: 1 429,91 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Таймер астрономічний 16А 230В одноканальний тижневий [i0310035] e.control.t10m E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/4640599247_w159_h159_tajmer-astronomichnij-16a.jpg)
![Таймер астрономічний 16А 230В одноканальний тижневий [i0310035] e.control.t10m E.NEXT, фото 3](https://images.prom.ua/4640599248_w159_h159_tajmer-astronomichnij-16a.jpg)
![Таймер астрономічний 16А 230В одноканальний тижневий [i0310035] e.control.t10m E.NEXT, фото 4](https://images.prom.ua/4640599250_w159_h159_tajmer-astronomichnij-16a.jpg)
![Таймер астрономічний 16А 230В одноканальний тижневий [i0310035] e.control.t10m E.NEXT, фото 5](https://images.prom.ua/4640599252_w159_h159_tajmer-astronomichnij-16a.jpg)
![Таймер астрономічний 16А 230В одноканальний тижневий [i0310035] e.control.t10m E.NEXT, фото 6](https://images.prom.ua/4640599254_w159_h159_tajmer-astronomichnij-16a.jpg)
![Таймер астрономічний 16А 230В одноканальний тижневий [i0310035] e.control.t10m E.NEXT, фото 7](https://images.prom.ua/4640599255_w159_h159_tajmer-astronomichnij-16a.jpg)
![Таймер астрономічний 16А 230В одноканальний тижневий [i0310035] e.control.t10m E.NEXT, фото 8](https://images.prom.ua/4640599256_w159_h159_tajmer-astronomichnij-16a.jpg)
