![Реле часу 5А 24-240В 0.1с-10хв затримка на вимкнення [p0690024] e.control.t07m E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/4640597887_rele-chasu-5a.jpg)
Реле часу 5А 24-240В 0.1с-10хв затримка на вимкнення [p0690024] e.control.t07m E.NEXT
1 577,30 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 73 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: p0690024
| Артикул | p0690024 |
| Зусилля затиску контактних затискачів, Нм | 0,5 |
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | 2,5 |
| Зносостійкість мех./електр., циклів У-В, не менше | 1000000/100000 |
| Контакт | 1 C/O перекидний |
| Номінальна робоча напруга Un, В | AC/DC 24-240 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-5-1, ДСТУ EN 60730-1, ДСТУ EN 60730-2-7 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 5 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC/DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення |
- Ціна: 1 577,30 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле часу 5А 24-240В 0.1с-10хв затримка на вимкнення [p0690024] e.control.t07m E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/4640597889_w159_h159_rele-chasu-5a.jpg)
![Реле часу 5А 24-240В 0.1с-10хв затримка на вимкнення [p0690024] e.control.t07m E.NEXT, фото 3](https://images.prom.ua/4640597891_w159_h159_rele-chasu-5a.jpg)
![Реле часу 5А 24-240В 0.1с-10хв затримка на вимкнення [p0690024] e.control.t07m E.NEXT, фото 4](https://images.prom.ua/4640597893_w159_h159_rele-chasu-5a.jpg)
![Реле часу 5А 24-240В 0.1с-10хв затримка на вимкнення [p0690024] e.control.t07m E.NEXT, фото 5](https://images.prom.ua/4640597896_w159_h159_rele-chasu-5a.jpg)
![Реле часу 5А 24-240В 0.1с-10хв затримка на вимкнення [p0690024] e.control.t07m E.NEXT, фото 6](https://images.prom.ua/4640597898_w159_h159_rele-chasu-5a.jpg)
![Реле часу 5А 24-240В 0.1с-10хв затримка на вимкнення [p0690024] e.control.t07m E.NEXT, фото 7](https://images.prom.ua/4640597900_w159_h159_rele-chasu-5a.jpg)
![Реле часу 5А 24-240В 0.1с-10хв затримка на вимкнення [p0690024] e.control.t07m E.NEXT, фото 8](https://images.prom.ua/4640597903_w159_h159_rele-chasu-5a.jpg)
