![Реле часу багатофункціональне 16А 240В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [2471557] CRME-101 ETI, фото 1](https://images.prom.ua/4640597860_rele-chasu-bagatofunktsionalne.jpg)
Реле часу багатофункціональне 16А 240В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [2471557] CRME-101 ETI
1 524,90 ₴/од.
- В наявності 294 од.
- Код: 2471557
Багатофункціональне реле часу CRME-101 (1x16A_AC1), 2471557
- багатофункціональні реле часу для універсального використання у сферах автоматизації,
- керування та регулювання; 10 функцій: - 5 часових функцій, керованих напругою живлення; - 4 часові функції, керовані входом „S”; - 1 функція імпульсного реле;
- час, що налаштовується: від 0,1 с до 10 днів розділено на 10 діапазонів: (0.1с - 1с / 1с - 10с / 0.1хв - 1хв /1хв - 10хв /0.1год - 1год / 1год - 10год /0.1дня - 1день / 1день - 10днів/ тільки ON / тільки OFF);
- універсальне живлення 12-240V AC/DC або 230V AC;
- вихідний контакт: CRME-101, CRM-91H: 1x перемикаючий на 16 A;
- CRM-93H: 3 перемикаючі по 8 A;
- зовнішній потенціометр до CRM-91HE (IP65, 47 кΩ).
| Артикул: | 2471557 |
| Назва: | CRME-101 |
| Категорія: | Многофункціональне реле часу |
| Призначення: | Реле часу |
| Керування | Механічне |
| Напруга живлення | 12-230В AC/DC |
| Максимальний струм | 16А |
| Тимчасова затримка на увімкнення навантаження реле часу | 0,1с-10днів |
| Тимчасова затримка на вимкнення навантаження реле часу | 0,1с-10днів |
| Конструктивне виконання | На DIN-рейку |
| Кількість контактів | 1 перемикаючий |
| Складна циклічна програма | Так |
| Функція імпульсного реле | Так |
| Діапазон робочих температур | від -20 до +55°С |
| Висота | 90мм |
| Ширіна | 17,6мм |
| Глибина | 64мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 17.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Мінімальний час затримки | 0.1 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення/Ввімкнення |
- Ціна: 1 524,90 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

