![Реле часу багатофункціональне 8А 230В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [2470002] CRM-93 H UNI ETI, фото 1](https://images.prom.ua/4640597822_rele-chasu-bagatofunktsionalne.jpg)
Реле часу багатофункціональне 8А 230В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [2470002] CRM-93 H UNI ETI
2 479,62 ₴/од.
- В наявності 1 од.
- Код: 2470002
Багатофункціональне реле часу CRM-93 H UNI 12-240V AC/DC (3x8A_AC1), 2470002
- багатофункціональні реле часу для універсального використання у сферах автоматизації, керування та регулювання;
- 10 функцій: - 5 часових функцій, керованих напругою живлення; - 4 часові функції, керовані входом „S”; - 1 функція імпульсного реле;
- час, що налаштовується: від 0,1 с до 10 днів розділено на 10 діапазонів: (0.1с - 1с / 1с - 10с / 0.1хв - 1хв /1хв - 10хв /0.1год - 1год / 1год - 10год /0.1дня - 1день / 1день - 10днів/ тільки ON / тільки OFF);
- універсальне живлення 12-240V AC/DC або 230V AC;
- вихідний контакт: CRME-101, CRM-91H: 1x перемикаючий на 16 A; CRM-93H: 3 перемикаючі по 8 A;
- зовнішній потенціометр до CRM-91HE (IP65, 47 кΩ).
| Артикул: | 2470002 |
| Назва: | CRM-93H UNI |
| Категорія: | Багатофункціональне реле часу |
| Максимальне навантаження AC1 (VA): | 2000 |
| Призначення: | Реле часу |
| Номінальний струм (A): | 8 |
| Тип напруги: | AC/DC |
| Напруга живлення (V): | 12 - 240 |
| Тип контактів: | CO |
| Кількість контактів: | 3 |
| Часовий інтервал: | 0.1 с - 10 днів |
| Кількість функцій: | 10 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 17.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 8 А |
| Мінімальний час затримки | 0.1 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення/Ввімкнення |
- Ціна: 2 479,62 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле часу багатофункціональне 8А 230В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [2470002] CRM-93 H UNI ETI, фото 2](https://images.prom.ua/4640597824_w159_h159_rele-chasu-bagatofunktsionalne.jpg)
![Реле часу багатофункціональне 8А 230В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [2470002] CRM-93 H UNI ETI, фото 3](https://images.prom.ua/4640597826_w159_h159_rele-chasu-bagatofunktsionalne.jpg)
![Реле часу багатофункціональне 8А 230В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [2470002] CRM-93 H UNI ETI, фото 4](https://images.prom.ua/4640597829_w159_h159_rele-chasu-bagatofunktsionalne.jpg)
