![Таймер електромеханічний 16А 230В [2472002] APC-DR1 ETI, фото 1](https://images.prom.ua/4640597814_tajmer-elektromehanichnij-16a.jpg)
Таймер електромеханічний 16А 230В [2472002] APC-DR1 ETI
2 718,30 ₴/од.
- В наявності 277 од.
- Код: 2472002
Електромеханічне реле часу APC-DR1 (добове з резервом роботи), 2472002
Електромеханічні реле часу застосовуються для управління будь-яким (відповідним за потужністю) навантаженням - електроприладами, освітленням, вентиляцією, приладами контролю клімату тощо.
Тип - аналоговий добовий таймер.
| Артикул: | 2472002 |
| Назва: | APC-DR1 |
| Категорія: | Електромеханічне реле часу |
| Максимальне навантаження AC1 (VA): | 4000 |
| Призначення: | Реле часу |
| Номінальний струм (A): | 16 |
| Тип напруги: | AC |
| Напруга живлення (V): | 230 |
| Тип контактів: | NO |
| Кількість контактів: | 1 |
| Часовий інтервал: | 15 хв - 24 години |
| Кількість функцій: | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Ширина | 17.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Мінімальний час затримки | 900 сек |
- Ціна: 2 718,30 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Таймер електромеханічний 16А 230В [2472002] APC-DR1 ETI, фото 2](https://images.prom.ua/4640597816_w159_h159_tajmer-elektromehanichnij-16a.jpg)
