![Реле часу багатофункціональне 8А 12-240В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [p0690012] e.control.t06m E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/4640596433_rele-chasu-bagatofunktsionalne.jpg)
Реле часу багатофункціональне 8А 12-240В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [p0690012] e.control.t06m E.NEXT
1 286,43 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 89 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: p0690012
Реле часу багатофункціональне e.control.t06m призначено для забезпечення затримки часу вмикання/відключення в ланцюгах автоматики та керування різними технологічними процесами щодо напруги живлення або керуючого контакту.
| Артикул | p0690012 |
| Максимальний робочий струм, А | 8 (AC-1) |
| Напруга ізоляції Ui, В | 250 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC/DC 12-240 |
| Номінальна частота, Гц | 50/60 |
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | 2,5 |
| Контакт | 1 C/O перекидний |
| Діапазон робочих температур, С | -5 +40 |
| Характеристики | Діапазон установки часу: 8 діапазонів від 0,10 с до 10 днів; Точне налаштування; 10-100%. |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-5-1, ДСТУ EN 60730-1, ДСТУ EN 60730-2-7 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 8 А |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC/DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення/Ввімкнення |
- Ціна: 1 286,43 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле часу багатофункціональне 8А 12-240В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [p0690012] e.control.t06m E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/4640596434_w159_h159_rele-chasu-bagatofunktsionalne.jpg)
![Реле часу багатофункціональне 8А 12-240В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [p0690012] e.control.t06m E.NEXT, фото 3](https://images.prom.ua/4640596435_w159_h159_rele-chasu-bagatofunktsionalne.jpg)
![Реле часу багатофункціональне 8А 12-240В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [p0690012] e.control.t06m E.NEXT, фото 4](https://images.prom.ua/4640596436_w159_h159_rele-chasu-bagatofunktsionalne.jpg)
![Реле часу багатофункціональне 8А 12-240В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [p0690012] e.control.t06m E.NEXT, фото 5](https://images.prom.ua/4640596437_w159_h159_rele-chasu-bagatofunktsionalne.jpg)
![Реле часу багатофункціональне 8А 12-240В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [p0690012] e.control.t06m E.NEXT, фото 6](https://images.prom.ua/4640596438_w159_h159_rele-chasu-bagatofunktsionalne.jpg)
![Реле часу багатофункціональне 8А 12-240В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [p0690012] e.control.t06m E.NEXT, фото 7](https://images.prom.ua/4640596439_w159_h159_rele-chasu-bagatofunktsionalne.jpg)
![Реле часу багатофункціональне 8А 12-240В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [p0690012] e.control.t06m E.NEXT, фото 8](https://images.prom.ua/4640596440_w159_h159_rele-chasu-bagatofunktsionalne.jpg)
![Реле часу багатофункціональне 8А 12-240В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [p0690012] e.control.t06m E.NEXT, фото 9](https://images.prom.ua/4640596441_w159_h159_rele-chasu-bagatofunktsionalne.jpg)
![Реле часу багатофункціональне 8А 12-240В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [p0690012] e.control.t06m E.NEXT, фото 10](https://images.prom.ua/4640596442_w159_h159_rele-chasu-bagatofunktsionalne.jpg)
