![Реле часу багатофункціональне 16А 230В 0.1с-10днів затримка на увімкнення [ORT-M1-AC230V] ORT UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865874955_rele-chasu-bagatofunktsionalne.jpg)
Реле часу багатофункціональне 16А 230В 0.1с-10днів затримка на увімкнення [ORT-M1-AC230V] ORT UEC
992,19 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: ORT-M1-AC230V
Реле часу ORT багатофункціональне 1 конт. 230 В AС УЕК, ORT-M1-AC230V
Призначено для формування витримок часу, циклічного вмикання/вимкнення електротехнічного обладнання. Реле має 10 різних режимів роботи.
10 обираються режимів функціонування.
Широкий діапазон регулювання часу спрацьовування від 0,1с до 10 днів.
Простота налаштування без необхідності застосування додаткового обладнання.
Проста зручна індикація режимів роботи.
Елементна база від провідних світових виробників.
Кріплення на стандартну 35мм DIN-рейку.
Корпус із матеріалів, що не підтримують горіння.
| Тип підключення: | Гвинтове з'єднання |
| Номін напруга живлення ланцюга управ Us AC 50 Гц: | 230В |
| Тип напруги управління: | Переменный (AC) |
| Часовий діапазон: | 0,1...60с |
| Кількість вихід перекидних конт із затримкою: | 1 |
| Ширина: | 18мм |
| Висота: | 95мм |
| Глибина: | 64мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість алгоритмів роботи | 1 |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Увімкнення |
- Ціна: 992,19 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

