![Однофазне реле контролю напруги та струму 63А з індикацією [p0690103] e.control.pro.vcm63 E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/4639513197_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
Однофазне реле контролю напруги та струму 63А з індикацією [p0690103] e.control.pro.vcm63 E.NEXT
1 552,89 ₴/од.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: p0690103
Реле контролю напруги та струму однофазне 63А з індикацією e.control.pro.vcm63, p0690103
Реле контролю напруги та струму e.control.pro.vcm63 призначене для захисту однофазного електричного обладнання від недопустимих коливань напруги, захисту мережі від перевантаження та має функцію запису активної потужності.
| Артикул | p0690103 |
| Діапазон регулювання уставки спрацювання, А | 1-80 |
| Максимальний робочий струм, А | 63 |
| Висота над рівнем моря, м, не більше | 2500 |
| Зносостійкість мех./електр., циклів У-В, не менше | 300000/200000 |
| Діапазон робочих температур, °С | -25…+70 |
| Діапазон рег. напруги по верхній межі, В | 85-300 |
| Діапазон рег. напруги по нижній межі, В | 85-300 |
| Діапазон рег. часу затримки при увімкненні, с | 2-512 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-5-1, ДСТУ EN 60730-1 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 67.5 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Номінальний струм | 63 А |
- Ціна: 1 552,89 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Однофазне реле контролю напруги та струму 63А з індикацією [p0690103] e.control.pro.vcm63 E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/4639513199_w159_h159_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
![Однофазне реле контролю напруги та струму 63А з індикацією [p0690103] e.control.pro.vcm63 E.NEXT, фото 3](https://images.prom.ua/4621917766_w159_h159_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
![Однофазне реле контролю напруги та струму 63А з індикацією [p0690103] e.control.pro.vcm63 E.NEXT, фото 4](https://images.prom.ua/4621917767_w159_h159_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
![Однофазне реле контролю напруги та струму 63А з індикацією [p0690103] e.control.pro.vcm63 E.NEXT, фото 5](https://images.prom.ua/4621917770_w159_h159_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
![Однофазне реле контролю напруги та струму 63А з індикацією [p0690103] e.control.pro.vcm63 E.NEXT, фото 6](https://images.prom.ua/4621917768_w159_h159_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
![Однофазне реле контролю напруги та струму 63А з індикацією [p0690103] e.control.pro.vcm63 E.NEXT, фото 7](https://images.prom.ua/4621917769_w159_h159_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
![Однофазне реле контролю напруги та струму 63А з індикацією [p0690103] e.control.pro.vcm63 E.NEXT, фото 8](https://images.prom.ua/4639513208_w159_h159_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
![Однофазне реле контролю напруги та струму 63А з індикацією [p0690103] e.control.pro.vcm63 E.NEXT, фото 9](https://images.prom.ua/4639513209_w159_h159_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
