![Трифазне реле контролю напруги 8А регульоване [p0690021] e.control.v04m E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/4639513164_trifazne-rele-kontrolyu.jpg)
Трифазне реле контролю напруги 8А регульоване [p0690021] e.control.v04m E.NEXT
1 325,38 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: p0690021
Реле контролю напруги трифазне регульоване e.control.v04m, p0690021
Реле контролю напруги трифазне регульоване e.control.v04m призначене для безперервного контролю величини трифазної напруги змінного струму та захисту споживачів електроенергії від підвищеної чи зниженої напруги; правильного порядку чергування фаз; симетричності мережевої напруги (перекіс фаз); повнофазності напруги (обрив фази). Метод вимірювання напруги – реальне середньоквадратичне значення
| Артикул | p0690021 |
| Ном. напруга при підключенні L1, L2, L3, В | 380, 400, 415 |
| Ном. напруга при підключенні L1, L2, L3, N, В | 220, 230, 240 |
| Частота, Гц | 50 |
| Уставка спрацювання по верхній межі, % | 105-130 |
| Уставка спрацювання по нижній межі, % | 70-95 |
| Максимальний робочий струм, А | 8 |
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | 2,5 |
| Контакт | 1NO+1NC |
| Кількість модулів | 1 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-5-1, ДСТУ EN 60730-1, ДСТУ EN 60730-2-7 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 17.8 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Номінальний струм | 8 А |
- Ціна: 1 325,38 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Трифазне реле контролю напруги 8А регульоване [p0690021] e.control.v04m E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/4639513166_w159_h159_trifazne-rele-kontrolyu.jpg)
![Трифазне реле контролю напруги 8А регульоване [p0690021] e.control.v04m E.NEXT, фото 3](https://images.prom.ua/4639513168_w159_h159_trifazne-rele-kontrolyu.jpg)
![Трифазне реле контролю напруги 8А регульоване [p0690021] e.control.v04m E.NEXT, фото 4](https://images.prom.ua/4639510749_w159_h159_trifazne-rele-kontrolyu.jpg)
![Трифазне реле контролю напруги 8А регульоване [p0690021] e.control.v04m E.NEXT, фото 5](https://images.prom.ua/4639510751_w159_h159_trifazne-rele-kontrolyu.jpg)
