![Трехфазное реле контроля напряжения 8А нерегулируемое [p0690020] e.control.v03m E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/4639510744_trehfaznoe-rele-kontrolya.jpg)
Трехфазное реле контроля напряжения 8А нерегулируемое [p0690020] e.control.v03m E.NEXT
875,77 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 62 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: p0690020
Реле контроля напряжения трехфазное нерегулируемое e.control.v03m, p0690020
Реле контролю напруги трифазне нерегульоване e.control.v03m призначене для безперервного контролю величини трифазної напруги змінного струму та захисту споживачів електроенергії від підвищеної чи зниженої напруги; правильного порядку чергування фаз; симетричності мережевої напруги (перекіс фаз); повнофазності напруги (обрив фази). Метод вимірювання напруги – реальне середньоквадратичне значення
| Артикул | p0690020 |
| Ширина изделия, мм | 18 |
| Максимальный рабочий ток, А | 8 |
| Номинальное рабочее напряжение Ue, В | AC 400 |
| Номинальная частота, Гц | 50 |
| Макс. сечение подключаемых проводников, мм² | 2,5 |
| Контакт | 1NO+1NC |
| Количество модулей | 1 |
| Уставка срабатывания по верхнему пределу, В | 460 |
| Уставка срабатывания по нижнему пределу, В | 340 |
| Соответствие стандартам | ДСТУ EN 60947-5-1, ДСТУ EN 60730-1, ДСТУ EN 60730-2-7 |
| Способ утилизации | передача специализированному предприятию |
| Гарантия, мес | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 17.8 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 8 А |
- Ціна: 875,77 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Трехфазное реле контроля напряжения 8А нерегулируемое [p0690020] e.control.v03m E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/4639510746_w159_h159_trehfaznoe-rele-kontrolya.jpg)
![Трехфазное реле контроля напряжения 8А нерегулируемое [p0690020] e.control.v03m E.NEXT, фото 3](https://images.prom.ua/4639510747_w159_h159_trehfaznoe-rele-kontrolya.jpg)
![Трехфазное реле контроля напряжения 8А нерегулируемое [p0690020] e.control.v03m E.NEXT, фото 4](https://images.prom.ua/4639510749_w159_h159_trehfaznoe-rele-kontrolya.jpg)
![Трехфазное реле контроля напряжения 8А нерегулируемое [p0690020] e.control.v03m E.NEXT, фото 5](https://images.prom.ua/4639510751_w159_h159_trehfaznoe-rele-kontrolya.jpg)
