![Проміжне реле 16A 1 контакт AC/DC 48В [OIR-116-ACDC48V] OIR UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865873669_promizhne-rele-16a.jpg)
Проміжне реле 16A 1 контакт AC/DC 48В [OIR-116-ACDC48V] OIR UEC
508,31 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OIR-116-ACDC48V
Призначено для гальванічної розв'язки та передачі команд управління виконавчим елементам, між силовими ланцюгами та ланцюгами управління.
Одна контактна група, з комутаційною можливістю до 16А. Номінальна напруга котушки реле 48В AC/DC.
Забезпечення гальванічної розв'язки та комутації силових та сигнальних ланцюгів.
Проста зручна індикація роботи.
Елементна база від провідних світових виробників.
Кріплення на стандартну 35мм DIN-рейку.
Корпус з матеріалів, що не підтримують горіння.
| Тип підключення: | Гвинтове з'єднання |
| Тип напруги управління: | Змін./постій. (AC/DC) |
| Тип керування або перемикання: | Моностабільне |
| Кількість перемикаючих контактів: | 1 |
| Тип перемикаючих контактів: | Одинарний контакт |
| Номин напряжение питания цепи управ Us AC 50 Гц: | 48В |
| Номін напряж живлення ланцюга управ Us пост струму DC: | 48В |
| Номін роб напруга AC контактів: | 250В |
| Номін роб напруга DC контактів: | 24В |
| Номін струм контактів: | 16А |
| Кількість груп перемикаючих контактів: | 1 |
| Електро зносостійкість: | ≥ 10^6циклів |
| Мех зносостійкість: | ≥ 10^7циклів |
| Температура експлуатації: | -20...+55°C |
| Ступінь захисту - IP: | IP20 |
| Ширина: | 23.0мм |
| Висота: | 93мм |
| Глибина: | 72мм |
| Полюсность: | Певна полюсність |
| Кількість нормально замкнутих - НЗ контактів: | 1 |
| Кількість норм розімкнених - НО контактів: | 1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 24 В |
| Номінальний струм | 16 А |
- Ціна: 508,31 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Проміжне реле 16A 1 контакт AC/DC 48В [OIR-116-ACDC48V] OIR UEC, фото 2](https://images.prom.ua/3567745087_w159_h159_promizhne-rele-16a.jpg)
