![Реле контроля фаз AC380В [310008] NJB1-X CHINT, фото 1](https://images.prom.ua/5066913374_rele-kontrolya-faz.jpg)
Реле контроля фаз AC380В [310008] NJB1-X CHINT
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 310008
Для ланцюгів із малими навантаженнями прийнято використовувати реле. Функціонально вони нічим не відрізняються від контакторів, але мають менші розміри і розраховані на навантаження не сотні, а лише десятки ампер. У зв'язку з цим реле CHINT Electrics в основному використовуються для комутації сигналів малої потужності та контролю ланцюгів.
| Серія | NJB1-X |
| Функція виявлення зниженої напруги | Ні |
| Функція виявлення перенапруги | Ні |
| Габаритні та настановні розміри (ШхВхГ), мм | 22,5x114x102 |
| Тип напруги управління | AC |
| Кількість головних нормально розімкнених (НО) контактів | 0 |
| Кількість головних нормально замкнутих (НЗ) контактів | 0 |
| Механічна зносостійкість, циків | 1000000 |
| Електрична зносостійкість, циків | 100000 |
| Робоча температура навколишнього середовища, C | -5 +40 |
| Номінальне напруга живлення ланцюга управління змінного струму, В | 380 |
| Зі світлодіодною (LED) індикацією | Так |
| Контроль обриву фаз | Так |
| Контроль чергування фаз | Так |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 |
| Контроль перекосу фаз | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 114 мм |
| Довжина | 102 мм |
| Ширина | 22.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле контроля фаз AC380В [310008] NJB1-X CHINT, фото 2](https://images.prom.ua/5066913381_w159_h159_rele-kontrolya-faz.jpg)
![Реле контроля фаз AC380В [310008] NJB1-X CHINT, фото 3](https://images.prom.ua/5066913377_w159_h159_rele-kontrolya-faz.jpg)
![Реле контроля фаз AC380В [310008] NJB1-X CHINT, фото 4](https://images.prom.ua/5066913373_w159_h159_rele-kontrolya-faz.jpg)
![Реле контроля фаз AC380В [310008] NJB1-X CHINT, фото 5](https://images.prom.ua/5066913372_w159_h159_rele-kontrolya-faz.jpg)
