![Реле контролю рівня 2 контакта 10А AC/DC 24-240В [ORL-01-ACDC24-240V] ORL-01 UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865875431_rele-kontrolyu-rivnya.jpg)
Реле контролю рівня 2 контакта 10А AC/DC 24-240В [ORL-01-ACDC24-240V] ORL-01 UEC
1 238,21 ₴/од.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ORL-01-ACDC24-240V
Призначено контролю рівня рідини в цистернах, ємностях, колодязях та ін. з видачею сигналу управління для включення насоса, що відкачує або закачує. Робота полягає в зміні опору провідної рідини між датчиками-электродами. Датчики в комплект постачання не входять. Два контрольовані рівні.
Реалізація схем роботи дренажних насосів та систем контролю рівня рідини за допомогою одного реле.
Монтаж на стандартну 35мм DIN-рейку.
| Тип підключення: | Гвинтове з'єднання |
| Номін напруга живлення ланцюга керування Us AC 50 Гц: | 24В |
| Номін напруження живлення ланцюга керування Us пост струму DC: | 240В |
| Тип напруги управління: | Змін./постій. (AC/DC) |
| Кількість електродів, що підключаютьсяв: | 3 |
| Мін затримка на включення: | 1.5с |
| Максимальна затримка включення: | 1.5с |
| Кількість нормально замкнутих - НЗ контактів: | 1 |
| Кількість норм розімкнених - НО контактів: | 1 |
| Кількість перемикаючих контактів: | 1 |
| Принцип виміру: | Інше |
| Ширина: | 18мм |
| Висота: | 90мм |
| Глибина: | 64мм |
| Матеріал: | Пластик |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість контактів, шт. | 2 контакти |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 |
| Максимальний струм комутації | 10 А |
| Номінальна робоча напруга по постійному струму | 24 В |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
- Ціна: 1 238,21 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле контролю рівня 2 контакта 10А AC/DC 24-240В [ORL-01-ACDC24-240V] ORL-01 UEC, фото 2](https://images.prom.ua/3567743288_w159_h159_rele-kontrolyu-rivnya.jpg)
