![Реле контролю фаз 3ф АС 220-460В [ORF-05-220-460VAC] ORF-05 UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865874530_rele-kontrolyu-faz.jpg)
Реле контролю фаз 3ф АС 220-460В [ORF-05-220-460VAC] ORF-05 UEC
1 128,36 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: ORF-05-220-460VAC
Призначено для контролю параметрів напруги мережі (чергування фаз, асиметрія, підвищена та знижена напруга) та передачі команди виконавчим пристроям. Контролює підвищення, зниження та асиметрію напруги, чергування та обрив фаз. Настроювані діапазони контролю напруги та часу спрацьовування. Рівень асиметрії напруги фіксований.
Контроль чергування та обриву фаз, а також зниження, підвищення та асиметрії напруги в електричній мережі для запобігання виходу устаткування, що захищається з ладу.
Регульовані уставки.
Широкий діапазон робочих напруг: 220 - 460В AC.
Елементна база від провідних світових виробників.
Кріплення на стандартну 35мм DIN-рейку.
Корпус із матеріалів, що не підтримують горіння.
| Номін напруга живлення ланцюга керування Us AC 50 Гц: | 220...460В |
| Тип напруги управління: | Змінний (AC) |
| Діапазон напруги: | 176...552В |
| Мін затримка на включення: | 0.5с |
| Макс затримка на вимкнення: | 10с |
| Кількість перемикаючих контактів: | 1 |
| Ширина: | 18мм |
| Висота: | 95мм |
| Глибина: | 64мм |
| Тип вимірюваної напруги: | Змінний (AC) |
| Напруга живлення: | 220...460В |
| Діапазон частоти напруги живлення: | 45...65Гц |
| Діапазон уставок за напругою: | 2...20відсотків |
| Похибка вимірів: | ± 1відсотків |
| Похибка налаштування: | ± 5 відсотків |
| Час спрацьовування: | (0,1...10) ± 10%с |
| Номін струм контактних груп при АС-1: | 10А |
| Номін напруга контактної групи: | 250 АС / 24 DCВ |
| Мех зносостійкість: | 10^7циків |
| Електро зносостійкість: | 10^6циків |
| Температура експлуатації: | -20...+55°C |
| Тип монтажу: | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Ступінь захисту IP лицева панель: | IP40 |
| Ступінь захисту IP клеми: | IP20 |
| Робоче положення: | Любе |
| Категорія перенапруги: | 3 |
| Ступінь забруднення: | 2 |
| Макс перетин кабелю: | одножильний 1x2,5 или 2x1,5 багатожильний з наконечниками 1x2,5мм² |
| Ремонтопридатність: | Ні |
| Вага: | 0,064кг |
| Гістерезис: | 2відсотків |
| Індикатор наявності напруги: | Зелений світлодіод (Un) |
| Індикатор спрацьовування реле: | Червоний світлодіод (R) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальний струм | 10 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 64 |
| Кількість контактів, шт. | 1 контакт |
- Ціна: 1 128,36 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле контролю фаз 3ф АС 220-460В [ORF-05-220-460VAC] ORF-05 UEC, фото 2](https://images.prom.ua/3567742456_w159_h159_rele-kontrolyu-faz.jpg)
