![Реле циклічне 1 контакт AC/DC 12-240В [ORT-S1-ACDC12-240V] ORT UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865874959_rele-tsiklichne-1.jpg)
Реле циклічне 1 контакт AC/DC 12-240В [ORT-S1-ACDC12-240V] ORT UEC
1 375,65 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: ORT-S1-ACDC12-240V
Призначено для циклічного включення електротехнічного обладнання на час T1 та вимикання на час T2.
Незалежне регулювання діапазонів часу включення та вимикання контактів.
Широкий діапазон регулювання без необхідності застосування додаткового обладнання.
Проста зручна індикація режимів роботи .
Широкий діапазон робочої напруги.
Робота з живленням як постійним, так і змінним струмом.
Елементна база від провідних світових виробників.
Кріплення на стандартну 35мм DIN-рейку.
/>Корпус з матеріалів, що не підтримують горіння.
| Тип підключення: | Гвинтове з'єднання |
| Номін напруга живлення ланцюга керування Us AC 50 Гц: | 12...240В |
| Номін напруження живлення ланцюга керування Us пост струму DC: | 12...240В |
| Тип напруги управління: | Змін./постій. (AC/DC) |
| Тимчасовий діапазон: | 1с...100днейс |
| Кількість вихід перекидних конт із затримкою: | 1 |
| Ширина: | 18мм |
| Висота: | 95мм |
| Глибина: | 64мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 64 |
| Кількість контактів, шт. | 1 контакт |
- Ціна: 1 375,65 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

