![Реле затримки включення 2 контакта АС 230В [ORT-B2-AC230V] ORT UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865874951_rele-zatrimki-vklyuchennya.jpg)
Реле затримки включення 2 контакта АС 230В [ORT-B2-AC230V] ORT UEC
1 236,86 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: ORT-B2-AC230V
Призначено для підтримки роботи споживачів після розмикання керуючого контакту протягом встановленого відрізка часу.
Широкий діапазон регулювання часу спрацьовування від 0,1с до 10 днів.
Простота налаштування без необхідності застосування додаткового обладнання.
Дві контактні групи.
Проста зручна індикація режимів роботи.
Елементна база від провідних світових виробників.
Кріплення на стандартну 35мм DIN-рейку.
Корпус із матеріалів, що не підтримують горіння.
| Тип підключення: | Гвинтове з'єднання |
| Номін напруга живлення ланцюга керування Us AC 50 Гц: | 230В |
| Тип напруги управління: | Змінний (AC) |
| Тимчасовий діапазон: | 0,1...60с |
| Кількість вихід перекидних конт із затримкою: | 2 |
| Ширина: | 18мм |
| Висота: | 95мм |
| Глибина: | 64мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 64 |
| Кількість контактів, шт. | 2 контакти |
- Ціна: 1 236,86 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

