![Реле затримки включення 2 контакта AC/DC 12-240В [ORT-B2-ACDC12-240V] ORT UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865874952_rele-zatrimki-vklyuchennya.jpg)
Реле затримки включення 2 контакта AC/DC 12-240В [ORT-B2-ACDC12-240V] ORT UEC
1 238,45 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: ORT-B2-ACDC12-240V
Призначено для підтримки роботи споживачів після розмикання керуючого контакту протягом встановленого відрізка часу.
Широкий діапазон регулювання часу спрацьовування від 0,1с до 10 днів.
Простота налаштування без необхідності застосування додаткового обладнання.
Широкий діапазон робочої напруги.
Робота з живленням як постійним, так і змінним струмом.
Дві контактні групи.
Проста зручна індикація режимів роботи.
Елементна база від провідних світових виробників.
Кріплення на стандартну 35мм DIN-рейку.
Корпус із матеріалів, що не підтримують горіння.
| Тип підключення: | Гвинтове з'єднання |
| Номін напруга живлення ланцюга керування Us AC 50 Гц: | 12...240В |
| Номін напруження живлення ланцюга керування Us пост струму DC: | 12...240В |
| Тип напруги управління: | Змін./постій. (AC/DC) |
| Тимчасовий діапазон: | 0,1...60с |
| Кількість вихід перекидних конт із затримкою: | 2 |
| Ширина: | 18мм |
| Висота: | 95мм |
| Глибина: | 64мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість контактів, шт. | 2 контакти |
- Ціна: 1 238,45 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле затримки включення 2 контакта AC/DC 12-240В [ORT-B2-ACDC12-240V] ORT UEC, фото 2](https://images.prom.ua/3567741661_w159_h159_rele-zatrimki-vklyuchennya.jpg)
