![Розетка на DIN-рейку 2P+Z [2414020] Schuko P ETI, фото 1](https://images.prom.ua/4622136069_rozetka-na-din-rejku.jpg)
Розетка на DIN-рейку 2P+Z [2414020] Schuko P ETI
291,72 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 624 од.
- Код: 2414020
Розетка на DIN-рейку t-2P+Z Schuko (P), 2414020
| Номінальний струм | 16A |
| Модель/Виконання | З захисним контактом SCHUKO |
| Колір | Сірий |
| Тип монтажу/Тип кріплення | Кріплення на защіпках |
| Матеріал | Пластик |
| Не містить галогенів (згідно EN 50267-2-2) | Так |
| Номінальна напруга | 250V |
| Принцип дії | 50/60Hz |
| Підходить для ступеня захисту IP | IP20 |
| Ширина пристроя | 45мм |
| Висота пристрою | 90мм |
| Глибина пристрою | 65мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Заземлення | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість полюсів, шт. | 2P+PE |
- Ціна: 291,72 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

