![Корпус металевий під 3-ф лічильник 9 модулів 530х290х151мм IP54 навісний [A0260030008] UBox АСКО, фото 1](https://images.prom.ua/4583877346_korpus-metalevij-pid.jpg)
Корпус металевий під 3-ф лічильник 9 модулів 530х290х151мм IP54 навісний [A0260030008] UBox АСКО
4 352,39 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 3 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: A0260030008
Корпус обліку металевий 9 модулів 3фл, навісний IP54, серії UBox, A0260030008
Призначений для встановлення лічильників електричної енергії і модульного обладнання, та захисту встановленого обладнання від впливу навколишнього середовища.
Цільнозварний корпус з холоднокатаного листового металу товщиною 0,8 мм Подвійне покриття поверхні корпусів: 1-й шар – епоксидний ґрунт, 2-й шар – поліефірна фарба стійка до впливу ультрафіолетового випромінювання.
На корпусі та дверцятах – обміднені шпильки заземлення М5 х 12
| Відповідність стандартам : | ДСТУ EN 62208:2017 |
| Кількість модулів: | 9 |
| Кут відчинення дверцят, °: | до 110 |
| Габаритні розміри монтажної панелі, мм: | 225x200 |
| Габаритні розміри, мм: | 530x290x151 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В: | AC230/400 |
| Ступінь захисту: | IP54 |
| Матеріал виготовлення: | Метал |
| Колір: | RAL7035 |
| Температура експлуатації, °С: | -30...+55 |
| Номінальний струм, А: | 100 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Цілісна |
| Розрахункова кількість модулів | 9 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Шафа |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Глибина | 151 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
| Місце під лічильник | Так |
- Ціна: 4 352,39 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Корпус металевий під 3-ф лічильник 9 модулів 530х290х151мм IP54 навісний [A0260030008] UBox АСКО, фото 2](https://images.prom.ua/4583877347_w159_h159_korpus-metalevij-pid.jpg)
![Корпус металевий під 3-ф лічильник 9 модулів 530х290х151мм IP54 навісний [A0260030008] UBox АСКО, фото 3](https://images.prom.ua/4583877348_w159_h159_korpus-metalevij-pid.jpg)
![Корпус металевий під 3-ф лічильник 9 модулів 530х290х151мм IP54 навісний [A0260030008] UBox АСКО, фото 4](https://images.prom.ua/4583877349_w159_h159_korpus-metalevij-pid.jpg)
![Корпус металевий під 3-ф лічильник 9 модулів 530х290х151мм IP54 навісний [A0260030008] UBox АСКО, фото 5](https://images.prom.ua/4583877350_w159_h159_korpus-metalevij-pid.jpg)
![Корпус металевий під 3-ф лічильник 9 модулів 530х290х151мм IP54 навісний [A0260030008] UBox АСКО, фото 6](https://images.prom.ua/4583877351_w159_h159_korpus-metalevij-pid.jpg)
