![Контролер насосної станції 10A 4000BA [NTMCK1080] МСК-108 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440982381_kontroler-nasosnoyi-stantsiyi.jpg)
Контролер насосної станції 10A 4000BA [NTMCK1080] МСК-108 Новатек-Електро
2 931,50 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTMCK1080
Контролер насосної станції МСК-108, NTMCK1080
Контролер насосної станції МСК-108 призначений для створення систем автоматизації
технологічних процесів, пов’язаних з контролем і підтримкою заданого рівня рідких речовин
в різного роду резервуарах шляхом управління електродвигуном (електродвигунами) одного або
двох насосів.
Підтримує заданий рівня рідких речовин забезпечується управлінням:
– при однофазному двигуні потужністю до 1 кВт – вбудованим реле насоса;
– при трифазному двигуні або при однофазному двигуні потужністю понад 1 кВт – управлінням
котушкою магнітного пускача (контактора).
МСК-108 забезпечує управління електродвигуном (електродвигунами) одного або двох насосів в
автоматичному режимі по одному з вбудованих в пристрій алгоритмів.
МСК-108 забезпечує роботу з різними по електропровідності рідинами – водопровідної або
забрудненою водою, молоком і харчовими продуктами (слабокислотні, лужними і ін.)
| Номінальний режим роботи | Тривалий |
| Робота з двома насосами | Так |
| Режим роботи | Наповнення / дренаж |
| Вбудоване реле напруги | Так |
| Захист від сухого ходу | Так |
| Тип датчиків | Кондуктометричний/тиску |
| Тип датчиків | Кондуктометричний/тиску |
| Датчики | не входять в комплект |
| Вага, кг | 0,2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 69 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальний струм | 10 А |
- Ціна: 2 931,50 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Контролер насосної станції 10A 4000BA [NTMCK1080] МСК-108 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440982382_w159_h159_kontroler-nasosnoyi-stantsiyi.jpg)
![Контролер насосної станції 10A 4000BA [NTMCK1080] МСК-108 Новатек-Електро, фото 3](https://images.prom.ua/4638832454_w159_h159_kontroler-nasosnoyi-stantsiyi.jpg)
