ТР-12 використовують для керування нагрівальним (охолоджувальним) пристроєм, підтримуючи задану користувачем температуру. Вимірює температуру зовнішній цифровий датчик, який може бути розташований в нижній або верхній частині корпусу.
ТР-12 має функції реле напруги, захищаючи навантаження від неприпустимих рівнів напруги, а також витримкою заданого користувачем часу АПВ перед включенням навантаження.
| Виконання | Вилка-розетка |
| Діапазон температури, С | -10...+90 |
| Режим роботи | нагрів / охолодження |
| Вбудоване реле напруги | Так |
| Датчик | знизу, 10 см |
| Габаритні розміри, мм | 122 х 61 х 76 |
| Вага, кг | 0,16 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 90 град. |
| Мінімальна температура регулювання | -10 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 122 мм |
| Довжина | 76 мм |
| Ширина | 61 мм |
- Ціна: 1 365 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Терморегулятор 16A [NTTR12001] ТР-12-1 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440979258_termoregulyator-16a-nttr12001.jpg)
![Терморегулятор 16A [NTTR12001] ТР-12-1 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440979260_w159_h159_termoregulyator-16a-nttr12001.jpg)
