![Контролер керування температурними приладами [NTMK10220] МСК-102-20 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440977539_kontroler-keruvannya-temperaturnimi.jpg)
Контролер керування температурними приладами [NTMK10220] МСК-102-20 Новатек-Електро
1 820 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTMK10220
Блок управління середньо- і низькотемпературними холодильними машинами з автоматичною відморозкою МСК-102-20 призначений для управління морозильними камерами, холодильними прилавками, моноблоками та іншим холодильним торговельним і промисловим обладнанням.
МСК-102-20 забезпечує:
- управління компресором для підтримки заданої температури морозильної камери;
- контроль температури морозильної камери і випарника;
- автоматичне розморожування електронагрівачем або гарячою парою;
- захисне відключення компресора при неприпустимих параметрах електричної мережі (контролюється діюче значення напруги) і подальше автоматичне включення після відновлення параметрів напруги через час, заданий користувачем.
Пристрій поставляється з заводськими установками, зазначеними у технічній документації. Завод-виробник, за погодженням з Споживачем, може поставити програматор заводських установок.
| Контроль температури в камері | Так |
| Контроль температури випарника | Так |
| Управління компресором | Так |
| Управління відтайкою | Так |
| Вбудоване реле напруг | Так |
| Управління температурою, Max | 50 |
| Управління температурою, Min | -45 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | Панельний |
- Ціна: 1 820 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Контролер керування температурними приладами [NTMK10220] МСК-102-20 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440979244_w159_h159_kontroler-keruvannya-temperaturnimi.jpg)
![Контролер керування температурними приладами [NTMK10220] МСК-102-20 Новатек-Електро, фото 3](https://images.prom.ua/4440979245_w159_h159_kontroler-keruvannya-temperaturnimi.jpg)
