![Однофазне реле максимального струму 400А [NTRMT1040] РМТ-104 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440977533_odnofazne-rele-maksimalnogo.jpg)
Однофазне реле максимального струму 400А [NTRMT1040] РМТ-104 Новатек-Електро
4 368 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTRMT1040
Реле максимального струму РМТ-104, NTRMT1040
Реле максимального струму РМТ-104 призначене для постійного контролю діючого значення струму однофазного навантаження від 1 до 400 А і його відключення в разі перевищення заданого користувачем максимально допустимого струму навантаження (МТЗ з незалежною витримкою часу) із заданим часом відключення і подальшим автоматичним включенням до заданого часу включення або з блокуванням повторного включення.
Струмові уставки і час автоматичного повторного включення (АПВ) встановлює користувач за допомогою потенціометрів, винесених на лицьову панель приладу.
| Тип | Обмежувач струму |
| К-ть фаз | Однофазний |
| Індикація струму | Так |
| Вбудований трансформатор струму | Так |
| Вимірювання струму | до 400А |
| Габаритні розміри, мм | 75 х 116 х 53 |
| Вага, кг | не більше 0,200 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 400 А |
- Ціна: 4 368 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Однофазне реле максимального струму 400А [NTRMT1040] РМТ-104 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440977534_w159_h159_odnofazne-rele-maksimalnogo.jpg)
![Однофазне реле максимального струму 400А [NTRMT1040] РМТ-104 Новатек-Електро, фото 3](https://images.prom.ua/4440977537_w159_h159_odnofazne-rele-maksimalnogo.jpg)
