![Однофазне реле максимального струму 100А [NTRMT1010] РМТ-101 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440977528_odnofazne-rele-maksimalnogo.jpg)
Однофазне реле максимального струму 100А [NTRMT1010] РМТ-101 Новатек-Електро
3 263 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTRMT1010
Реле максимального струму РМТ-101, NTRMT1010
Реле максимального струму РМТ-101 призначене для відключення навантаження при збільшенні струму вище встановленого значення в межах від 0 до 100 ампер.
Пристрій може бути використаний як:
- цифровий амперметр;
- реле обмеження спожитого струму;
- реле вибору пріоритетного навантаження.
Світодіоди на лицьовій панелі реле показують:
- стан навантаження (включена / відключена);
- перевищення порога максимально допустимого значення струму навантаження.
Трирозрядний семисегментний індикатор залежно від режиму роботи показує:
- поточне значення струму в навантаженні;
- максимальне значення струму з моменту останнього скидання параметрів;
- значення встановленого параметра;
- час, що залишився до включення або відключення навантаження;
- наявність блокування повторного включення.
Регулювальні потенціометри дозволяють користувачеві встановити:
- поріг максимально допустимого значення струму навантаження;
- час спрацювання відключення навантаження при перевищенні порога максимально допустимого струму навантаження;
- затримку часу включення навантаження після зниження струму до рівня допустимого.
| Тип | Обмежувач струму |
| К-ть фаз | Однофазний |
| Індикація струму | Так |
| Вбудований трансформатор струму | Так |
| Вимірювання струму | до 100А |
| Габаритні розміри, мм | 90 х 52,6 х 69,1 |
| Вага, кг | не більше 0,200 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 69.1 мм |
| Ширина | 52.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний струм спрацьовування | 100 А |
- Ціна: 3 263 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Однофазне реле максимального струму 100А [NTRMT1010] РМТ-101 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440977531_w159_h159_odnofazne-rele-maksimalnogo.jpg)
