![Трифазне реле обмеження потужності 30кВт [NTOM31000] ОМ-310 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440977521_trifazne-rele-obmezhennya.jpg)
Трифазне реле обмеження потужності 30кВт [NTOM31000] ОМ-310 Новатек-Електро
8 879 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTOM31000
Обмежувач потужності ОМ-310 призначений для:
- захисту споживача при неякісних параметрах електричної мережі;
- повного відключення навантаження при перевищенні спожитої потужності основного порогу на заданий користувачем час;
- часткового відключення навантаження при перевищенні спожитої потужності додаткового порогу на заданий користувачем час;
- вимірювання та індикації параметрів трифазної електричної мережі (діючих значень фазних і лінійних напруг; напруг прямої, зворотньої та нульової послідовностей; діючих значень фазних струмів; споживаної навантаженням активної, реактивної і повної потужності, косинуса фі);
- оповіщення про аварійні ситуації;
- дистанційного підключення і відключення навантаження по інтерфейсу RS-232 / RS485 або зовнішнім вимикачем.
Пристрій забезпечує роботу з навантаженням потужності від 2,5 кВт до 30 кВт при використанні вбудованих струмових трансформаторів і до 350 кВт при використанні зовнішніх струмових трансформаторів, в тому числі і в мережах з ізольованою нейтраллю.
ОМ-310 забезпечує наступні види захистів споживача:
- при неякісній мережевій напрузі (неприпустимі скачки напруги, обрив фаз, порушення послідовності і злипання фаз, перекіс фазних / лінійних напруг);
- при перевищенні заданого максимального струму по кожній із фаз навантаження;
- по струмам витоку на землю .
По кожному типу захисту можлива заборона і дозвіл автоматичного повторного включення навантаження.
Захист електрообладнання забезпечується шляхом управління котушкою магнітного пускача (контактора).
Програмне забезпечення
| Тип | Обмежувач потужності |
| К-ть фаз | Трифазний |
| Вбудований трансформатор струму | Так (від 2,5 до 30 кВт) |
| Підключення зовнішніх трансф. струму | Так (до 450 кВт) |
| К-ть керуючих реле | 2 |
| Сходинки відключення | 2 |
| Вбудоване реле напруги | Так |
| К-ть захистів | 12 |
| Протокол обміну | Mobdus RTU |
| Габаритні розміри | дев'ять модулів типу S |
| Вага, кг | не більше 0,5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 56.8 мм |
| Ширина | 156.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
- Ціна: 8 879 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Трифазне реле обмеження потужності 30кВт [NTOM31000] ОМ-310 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440977523_w159_h159_trifazne-rele-obmezhennya.jpg)
![Трифазне реле обмеження потужності 30кВт [NTOM31000] ОМ-310 Новатек-Електро, фото 3](https://images.prom.ua/4440977526_w159_h159_trifazne-rele-obmezhennya.jpg)
