![Однофазне реле обмеження потужності 20кВт [NTOM11000] ОМ-110 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440977516_odnofazne-rele-obmezhennya.jpg)
Однофазне реле обмеження потужності 20кВт [NTOM11000] ОМ-110 Новатек-Електро
2 873 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTOM11000
Реле обмеження потужності ОМ-110 призначене для постійного контролю активної або повної потужності однофазного навантаження.
Вимірюваний діапазон потужності від 0 до 20кВт або від 0 до 20кВА.
ОМ-110 виконує відключення навантаження у разі перевищення заданого користувачем рівня максимально допустимої потужності споживання навантаження (до заданого часу відключення) і подальшим автоматичним включенням (з заданим часом затримки включення або з блокуванням повторного включення).
На лицьовій панелі пристрою встановлені потенціометри і дип-перемикачі, які дозволяють користувачеві встановити:
- рівень максимально допустимої потужності;
- час спрацювання реле;
- час затримки автоматичного повторного включення (АПВ).
Вимірювання споживаної потужності проводиться без розриву електричного ланцюга за допомогою токового датчика, вбудованого всередину пристрою.
Реле ОМ-110 може бути використано як:
- цифровий ваттметр (вимірювач активної або повної потужності);
- реле обмеження спожитої потужності.
Живлення ОМ-110 здійснюється від ланцюгів вимірювання напруги.
| Тип | Обмежувач потужності |
| К-ть фаз | Однофазний |
| Вбудований трансформатор струму | Так |
| Виконавче реле | 7А |
| Вимірювання потужності | до 20кВт |
| Габаритні розміри, мм | 52,6 х 90 х 69,1 |
| Вага, кг | не більше 0,2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52.6 мм |
| Довжина | 69.1 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
- Ціна: 2 873 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Однофазне реле обмеження потужності 20кВт [NTOM11000] ОМ-110 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440977519_w159_h159_odnofazne-rele-obmezhennya.jpg)
