![Однофазне реле обмеження потужності 14кВт [NTOM16300] ОМ-163 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440977507_odnofazne-rele-obmezhennya.jpg)
Однофазне реле обмеження потужності 14кВт [NTOM16300] ОМ-163 Новатек-Електро
2 184 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTOM16300
ОМ-163 призначений для обмеження споживаної потужності, а так само для (відключення) підключеного до нього обладнання у випадках:
– Перевищення значення порога контрольованого параметра;
– Відхилення напруги мережі від встановлених значень;
– Перевищення температури контактної групи (85 С).
ОМ-163 може використовуватися як:
– Реле обмеження споживаної потужності;
– Реле напруги;
– Цифровий мультиметр (індикація повної, активної, реактивної потужності, споживаного струму і напруги мережі).
ОМ-163 може відключати навантаження при перевищенні значення одного із заданих параметрів, таких як:
– Повна потужність;
– Активна потужність;
– Реактивна потужність;
– Діючий струм;
– Максимальна і мінімальна напруга.
Так само існує можливість встановити час відключення навантаження, при перевищенні встановленого порога відслідковується параметра, і час автоматичного повторного включення (АПВ).
На корпусі ОМ-163 розташований семисегментний трьохрозрядний дисплей, який відображає діюче значення параметрів, для зміни типу відображуваних параметрів необхідно скористатися клавішами навігації по меню, при цьому буде загорятися світлодіод відповідає обраному типу параметра (повна, активна, реактивна потужність, струм, напруга). Для захисту від змін у налаштуваннях на корпусі розташований гвинтовий механізм блокування, а для захисту від зміни параметрів, що настроюються прилад захищений паролем.
Завдяки своїй багатофункціональності ОМ-163 отримав широке застосування, як в побуті, так і на виробництві.
| Тип | Обмежувач потужності |
| К-ть фаз | Однофазний |
| Вбудоване реле напруги | Так |
| Вбудований обмежувач струму | Так |
| Максимальний струм комутації | 63 А |
| Максимальна потужність | 14 кВт |
| Габаритні розміри, мм | 93 х 52 х 64,5 |
| Вага, кг | не більше 0,2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 64.5 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний струм | 63 А |
- Ціна: 2 184 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Однофазне реле обмеження потужності 14кВт [NTOM16300] ОМ-163 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440977510_w159_h159_odnofazne-rele-obmezhennya.jpg)
![Однофазне реле обмеження потужності 14кВт [NTOM16300] ОМ-163 Новатек-Електро, фото 3](https://images.prom.ua/4440977513_w159_h159_odnofazne-rele-obmezhennya.jpg)
