![Однофазне реле обмеження потужності 14кВт [NTOM12100] ОМ-121 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440977502_odnofazne-rele-obmezhennya.jpg)
Однофазне реле обмеження потужності 14кВт [NTOM12100] ОМ-121 Новатек-Електро
2 873 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTOM12100
Пристрій контролю електричних параметрів однофазної мережі. Призначений для контролю напруги, активної / реактивної / повної потужності, струму який споживається навантаженням і подальшою передачею інформації по протоколу Modbus RTU. Підключення навантаження на клеми приладу для вимірювання до 63 А.
Функції приладу які можна настроїти:
- Обмежувач споживаної потужності
- Обмежувач струму
- Реле напруги
- Реле частоти
Додатковий функціонал:
Реле 5А для сигналізації аварій або управління навантаженням через пускач.
| Тип | Обмежувач потужності |
| Вимірювання потужності | до 14 кВт |
| Число і вид контактів реле (контакт на замикання) | 1 (5А) |
| Вбудоване реле напруги | Так |
| Протокол обміну даними | ModBus RTU / ASCII |
| Габаритні розміри, мм | 52 х 90 х 64 |
| Вага, кг | не більше 0,3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний струм | 5 А |
- Ціна: 2 873 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Однофазне реле обмеження потужності 14кВт [NTOM12100] ОМ-121 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440977505_w159_h159_odnofazne-rele-obmezhennya.jpg)
