![Універсальний блок захисту 25A [NTBZ11500] УБЗ-115 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440977497_universalnij-blok-zahistu.jpg)
Універсальний блок захисту 25A [NTBZ11500] УБЗ-115 Новатек-Електро
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: NTBZ11500
УБЗ-115 призначений для захисту однофазних асинхронних електродвигунів потужністю до 5,5 кВт (25А).
Прилад забезпечує постійний контроль параметрів мережевої напруги і струму, споживаного двигуном.
У УБЗ-115 передбачений зовнішній вхід для дистанційного запуску або зупинки двигуна, і функція “плавного пуску” двигуна до 5 секунд.
Установка пускової і робочої ємності проводиться безпосередньо в корпус приладу.
УБЗ-115 забезпечує захист у таких ситуаціях:
- неякісна мережева напруга;
- механічні перевантаження двигуна (визначені по струму, споживаному двигуном);
- зникнення навантаження на валу двигуна (“сухий хід”);
- затягнутий пуск або блокування ротора;
- теплові перевантаження (теплова модель двигуна).
По кожному типу захисту можливий вибір автоматичного повторного включення (АПВ) двигуна.
| Тип двигуна | Однофазний |
| Робота з конденсаторами | Так |
| Номінальний струм двигуна | 25А |
| Індикація | Світлодіоди, дисплей |
| Тип монтажу | Навісне |
| Габаритні розміри, мм | 252 х 249 х 140 |
| Вага, кг | 2,6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальний струм | 25 А |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 252 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 249 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 240 В |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Універсальний блок захисту 25A [NTBZ11500] УБЗ-115 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440977499_w159_h159_universalnij-blok-zahistu.jpg)
