![Універсальний блок захисту 5-630A [NTBZ30400] УБЗ-304 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440977492_universalnij-blok-zahistu.jpg)
Універсальний блок захисту 5-630A [NTBZ30400] УБЗ-304 Новатек-Електро
11 245 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTBZ30400
УБЗ-304 призначений для захисту асинхронних електродвигунів потужністю від 2,5 до 315 кВт при використанні зовнішніх стандартних струмових трансформаторів з вихідним струмом 5 А.
УБЗ-304 може працювати в мережах як з ізольованою, так і глухозаземленою нейтраллю.
Виконання приладу – щитове.
УБЗ забезпечує постійний контроль параметрів мережевої напруги, діючих значень фазних (лінійних) струмів трифазного електрообладнання 380 В 50 Гц і перевірку значення опору ізоляції електродвигунів.
УБЗ-304 забезпечує захист електродвигунів при:
– Неякісній мережевій напрузі (неприпустимі коливання напруги, обрив фаз, порушення чергування і злипання фаз, асиметрія фазних / лінійних напруг, зниження частоти мережі нижче заданої і (або) підвищення частоти мережі вище заданої);
– Механічних перевантаженнях (симетричне збільшення фазних / лінійніих струмів);
– Перевищенні порогу струмом зворотної послідовності;
– Несиметрії фазних струмів без перевантаження, пов’язаної з порушенням ізоляції усередині двигуна і / або кабелю живлення (порівняння коефіцієнта несиметрії струму по зворотній послідовності з коефіцієнтом несиметрії напруги по зворотній послідовності);
– Зникненні моменту на валу електродвигуна ( сухий хід – для насосів) – захист за мінімальним пусковим та / або робочим струмом;
– Затягнутому пуску двигуна чи блокування ротора;
– Неприпустимо низькому рівні опору ізоляції між статором і корпусом двигуна (перевірка перед включенням);
– Замиканні на землю обмотки статора під час роботи – захист по струмах витоку на землю ;
– Тепловому перевантаженні двигуна;
– Перегріві обмоток (визначається температура обмоток при використанні вбудованих у двигун температурних датчиків або температура корпусу при використанні зовнішніх температурних датчиків).
| Ном. струм двигуна | від 5-630 А |
| Вбудовані трансформатори струму | Немає |
| Підключення зовнішніх трансф. струму | Так |
| Індикація | ЖК дисплей |
| Режим-зірка / трикутник | Так |
| Тепловий захист | Так |
| К-ть захистів | 10 |
| Протокол | Modbus RTU |
| Програма ПК | Так |
| Лічильник електроенергії | Так |
| Лічильник мото годин | Так |
| Тип монтажу | Щитове |
| Габаритні розміри, мм | 110 х 96 х 88,3 |
| Вага, кг | не більше 0,34 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 88.3 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 630 А |
- Ціна: 11 245 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Універсальний блок захисту 5-630A [NTBZ30400] УБЗ-304 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440977494_w159_h159_universalnij-blok-zahistu.jpg)
