![Універсальний блок захисту 5-630A [NTBZ30201] УБЗ-302-01 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440975319_universalnij-blok-zahistu.jpg)
Універсальний блок захисту 5-630A [NTBZ30201] УБЗ-302-01 Новатек-Електро
8 768,50 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTBZ30201
Універсальний блок захисту асинхронних електродвигунів УБЗ-302-01 призначений для захисту двошвидкісних (двохмоточних) двигунів, постійного контролю параметрів мережевої напруги, значень фазних/лінійних струмів, що діють, і перевірки значення опору ізоляції електродвигунів. УБЗ забезпечує захист асинхронних двошвидкісних (двохмоточних) електродвигунів, номінальним струмом від 5 до 50А при використанні вбудованих струмових трансформаторів. УБЗ забезпечує захист електродвигунів при: неякісному мережевому напрузі (неприпустимі стрибки напруги, обрив і перекіс фаз, порушення чергування та злипання фаз); механічних навантаженнях (симетричне перевантаження по фазних/лінійних струмах); перевищення порога струму зворотної послідовності (перекіс струму); затягнутий пуск двигуна або блокування ротора; неприпустимо низький рівень ізоляції між статором і корпусом двигуна (перевірка перед включенням); замикання на "землю" обмотки статора під час роботи - захист по струмах витоку на "землю"; теплового навантаження двигуна. Набір тих чи інших параметрів захисту визначає користувач за допомогою програмування приладу. По кожному типу захисту можлива заборона або дозвіл автоматичного повторного увімкнення (АПВ) навантаження. Має повний набір захистів, реалізованих в УБЗ-301. Додатково забезпечує захист від затягнутого пуску та блокування ротора, здійснює контроль перегріву обмоток двигуна за допомогою температурних датчиків.
| Тип двигуна | Ліфтовий (двообмотувальний) |
| Ном. Струм двигуна | від 5-630 А |
| Вбудовані трансформатори струму | Так |
| Підключення зовнішніх трансф. струму | Так |
| Режим-зірка/трикутник | Так |
| Тепловий захист | Так |
| К-ть захистів | 10 |
| Протокол | Modbus RTU |
| Програма ПК | Так |
| Лічильник мото годинника | Так |
| Тип монтажу | Din-рейка |
| Габаритні розміри | дев'ять модулів типу S |
| Вага, кг | 0,5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 56.8 мм |
| Ширина | 156.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 630 А |
- Ціна: 8 768,50 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Універсальний блок захисту 5-630A [NTBZ30201] УБЗ-302-01 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440975320_w159_h159_universalnij-blok-zahistu.jpg)
