![Універсальний блок захисту електродвигунів 5-50А [NTBZ30101] УБЗ-301-01 5-50А Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440975315_universalnij-blok-zahistu.jpg)
Універсальний блок захисту електродвигунів 5-50А [NTBZ30101] УБЗ-301-01 5-50А Новатек-Електро
5 999,50 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTBZ30101
Універсальний блок захисту електродвигунів УБЗ-301-01 призначений для захисту двошвидкісних (двообмотних) асинхронних двигунів, постійного контролю параметрів напруги мережі, діючих значень фазних/лінійних струмів кожної з обмоток та перевірки значення опору ізоляції обмоток статора електродвигунів на корпус.
Блок забезпечує захист асинхронних двошвидкісних (двообмотних) електродвигунів, номінальним струмом від 5 до 50 А при використанні зовнішніх струмових трансформаторів, що постачаються в комплекті із виробом.
| Ном. струм двигуна | від 5-50 А |
| Зовнішні трансф. струму | в комплекті |
| Індикація | Світлодіоди |
| К-ть захистів | 7 |
| Виконання | Din-рейка |
| Габаритні розміри | чотири модулі типу S |
| Вага, кг | 0,200 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний струм | 50 А |
- Ціна: 5 999,50 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Універсальний блок захисту електродвигунів 5-50А [NTBZ30101] УБЗ-301-01 5-50А Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440975316_w159_h159_universalnij-blok-zahistu.jpg)
