![Реле часу 6A 24B 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [NTREV120D] РЕВ-120 24V Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4735644215_rele-chasu-6a.jpg)
Реле часу 6A 24B 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [NTREV120D] РЕВ-120 24V Новатек-Електро
1 170 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTREV120D
Реле часу REV-120 є мікропроцесорним пристроєм, призначеним для включення-виключення навантаження через задані користувачем інтервали часу.
Прилад монтується на стандартну дин рейку і займає всього один модуль в щиті. Прилад має два вихідних канали з нормально відкритими і нормально закритими контактами. Так само на лицьовій частині приладу знаходяться: регулятор установки тимчасового інтервалу ΔT , регулятор установки часу Т , регулятор установки режиму роботи W .
У REV-120 передбачено десять режимів роботи:
– Затримка на включення;
– Витримка часу при подачі живлення;
– Періодичний з затримкою при включенні;
– Періодичний з витримкою часу при включенні;
– Затримка на відключення (у разі роз’єднання керуючого контакту);
– Імпульсний 1 (при замиканні керуючого контакту);
– Імпульсний 2 (у разі роз’єднання керуючого контакту);
– Затримка включення-виключення (по керуючому контакту);
– Крок реле навантаження (при кожному замиканні керуючого контакту);
– Генератор імпульсу 0,5 с.
Таблиця режимів і тимчасових інтервалів знаходиться в паспорті пристрою.
До підключення виробу його необхідно налаштувати.
Налаштування реле часу виконується в наступному порядку: першим ділом потрібно встановити режим роботи (слід перевести регулятор установки режиму в крайнє ліве положення, незалежно від того в якому становищі регулятор, після чого за годинниковою стрілкою встановити необхідний режим), потім необхідно встановити часовий інтервал регулятором ΔT , далі необхідно регулятором Т встановити час .
Слід зазначити, що при зміні режиму роботи або тимчасових інтервалів вироби при поданій напрузі живлення, необхідно враховувати, що зміни вступлять в силу тільки після відключення (на час не менше 1 с) і повторного включення живлення виробу.
| Індикація | світлодіоди |
| Струм комутації | 6А |
| К-ть програм | 10 |
| Управління | Потенціометр |
| Інтервал часу | від 0,1 с до 10 днів |
| Керуючий контакт | Так |
| Габаритні розміри, мм | 90 х 18 х 65 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 6 А |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення/Ввімкнення |
- Ціна: 1 170 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

