![Реле часу 6A 240В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [NTREV114A] РЕВ-114 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440973565_rele-chasu-6a.jpg)
Реле часу 6A 240В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [NTREV114A] РЕВ-114 Новатек-Електро
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: NTREV114A
Реле часу REV-114 є мікропроцесорним пристроєм, призначеним для включення-виключення навантаження через задані користувачем інтервали часу.
REV-114 оснащено кнопками управління і цифровим індикатором, призначеним для настройки і візуального контролю відліку часу.
У реле часу REV-114 передбачені алгоритми роботи:
- Затримка на включення;
- Витримка часу при подачі живлення;
- Періодичний з затримкою при включенні;
- Періодичний з витримкою часу при включенні;
- Генератор імпульсу;
- Затримка на включення із зовнішнім запуском;
- Затримка на відключення з зовнішнім запуском;
- Імпульсний I із зовнішнім запуском;
- Імпульсний II із зовнішнім запуском;
- Затримка включення-виключення із зовнішнім запуском;
- Крок реле навантаження (при кожному замиканні керуючого контакту);
- Періодичний із зовнішнім запуском і затримкою на включення;
- Періодичний із зовнішнім запуском і витримкою часу при включенні;
- Генератор імпульсу з зовнішнім запуском;
- Пуск-стоп;
- Завжди включено;
- Завжди відключено.
| Індикація | світлодіоди, дисплей |
| Струм комутації | 6А |
| К-ть програм | 17 |
| Управління | Кнопки |
| Інтервал часу | від 0,1 с до 10 днів |
| Керуючий контакт | Так |
| Габаритні розміри, мм | 90 х 18 х 65 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 6 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення/Ввімкнення |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле часу 6A 240В 0.1с-10днів затримка на вимкнення/увімкнення [NTREV114A] РЕВ-114 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440973566_w159_h159_rele-chasu-6a.jpg)
