![Реле часу 16A 240В 1-15хв затримка на вимкнення [NTRV12300] РВ-123 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440973563_rele-chasu-16a.jpg)
Реле часу 16A 240В 1-15хв затримка на вимкнення [NTRV12300] РВ-123 Новатек-Електро
1 573 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTRV12300
Реле часу РВ-123 призначене для відключення навантаження (вентилятора) після розмикання контактів вимикача протягом встановленого користувачем проміжку часу. Наприклад, у вентиляційних системах, санвузлах тощо. Вимикачем вмикаємо освітлення.
Вентилятор увімкнеться. Після вимкнення освітлення навантаження (вентилятор) відключиться через встановлений проміжок часу.
Витримка часу від 1 до 15 хв.
| Тип | Реле часу |
| К-ть програм | 1 |
| Напруга живлення | 230/240В |
| Витримка часу | від 1 до 15 хв. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення |
- Ціна: 1 573 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле часу 16A 240В 1-15хв затримка на вимкнення [NTRV12300] РВ-123 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440973564_w159_h159_rele-chasu-16a.jpg)
