![Таймер багатофункціональний 16A 420В [NTRV30200] РЕВ-302 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440971865_tajmer-bagatofunktsionalnij-16a.jpg)
Таймер багатофункціональний 16A 420В [NTRV30200] РЕВ-302 Новатек-Електро
6 344 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTRV30200
Багатофункційний таймер REV-302, NTRV30200
Головне призначення таймера REV 302 – це керування приладами за розкладом поточного часу.
Прилад має 2 незалежних канали керування.
Кожен канал можно налаштувати на різні режими роботи:
– За інтенсивністю денного світла (за допомогою фотодатчика у комплекті),
– За астрономічним режимом (сходу або заходу сонця),
– За розкладом (доба, тиждень, місяць, рік),
+ додаткова функція – реле напруги для захисту приладів
Для додаткової зручності є можливість налоштовувати пристрій за допомогою программ на ПК та Android
Відмінні особливості REV-302:
- живлення від мережі змінного струму 220В / 50Гц або джерела постійного струму 24В;
- 8 незалежних програм управління і можливість швидкого перемикання між ними для кожної з груп контактів;
- можливість циклічного повторення програми в заданому часовому діапазоні;
- автоматичний перехід на літній час;
- функція простого включення контактів через заданий час після подачі живлення;
- ЖК графічний дисплей;
- індикація стану кожного каналу;
- USB вхід для підключення до персонального комп’ютера (ПК);
Програмне забезпечення для ПК з зручним графічним інтерфейсом для редактування всіх налаштувань реле з можливістю створення масивів подій або подій, прив’язаних до сходу і заходу сонця;
| Виробник | Новатек-Електро |
| Тип таймера | Цифровий таймер |
| Серія | РЕВ |
| Виконання | на DIN рейку |
| Номінальна робоча напруга, В | 90...420 |
| Номінальна частота, Гц | 50/60 |
| Номінальний струм, А | 16 |
| Кількість зовнішніх входів | 0 |
| Програма | Добова, тижнева, місячна, річна |
| Кроків програми | 5000 |
| Мінімальний крок програми | 1 секунда |
| Функції | ON/OFF |
| Запас ходу | 10 років |
| Кількість каналів керування | 2 |
| Конфігурація контактів | 2CO |
| Електрична зносостійкість, циклів | 100000 |
| Механічна зносостійкість, циклів | 1000000 |
| Особливість | Функция реле напряжения, Фотореле, Таймер |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Категорія забруднення середовища | 3 |
| Перетин затискачів, мм2 | 4 |
| Момент затягування затискачів | 0,5 |
| Робоча температура, °C | -20...+55°C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість каналів | 2 |
| Кількість перемикаючих контактів | 2 |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Мінімальний час затримки | 1 сек |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 420 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 6 344 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

