![Таймер астрономічний 16A 280В [NTRV22500] РЕВ-225 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440971858_tajmer-astronomichnij-16a.jpg)
Таймер астрономічний 16A 280В [NTRV22500] РЕВ-225 Новатек-Електро
3 653 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTRV22500
Астрономічний таймер для вуличного освітлення РЕВ – 225, NTRV22500
Астрономічне реле часу РЕВ-225 є мікропроцесорним пристроєм, призначеним для роботи в системах автоматичного управління з прив’язкою до астрономічного часу (схід / захід сонця).
В РЕВ-225 автоматично обчислюється час сходу і заходу сонця на основі введених координат і поточного часу, дозволяючи керувати освітленням без використання зовнішніх датчиків.
Передбачена настройка програми дозволяє відключати навантаження вночі (нічна перерва).
Вбудоване джерело живлення (літієва батарея) забезпечує збереження роботи годин реального часу і вироби в разі відсутності живлення від мережі.
Особливості РЕВ-225:
- Цифрове реле часу з астрономічної програмою;
- Пломбуєма кришка передньої панелі;
- Налаштування за допомогою чотирьох кнопок;
- Автоматичне перемикання на літній / зимовий час;
- Рідкокристалічний дисплей;
- Режим роботи для вихідних днів;
- Один канал;
- Подвійний модуль, що встановлюється на DIN-рейку 35 мм.
| Виробник | Новатек-Електро |
| Тип таймера | Цифровий таймер |
| Серія | РЕВ |
| Виконання | на DIN рейку |
| Номінальна робоча напруга, В | 130...280 |
| Номінальна частота, Гц | 50/60 |
| Номінальний струм, А | 16 |
| Кількість зовнішніх входів | 0 |
| Програма | Астрономічна |
| Мінімальний крок програми | 1 хвилина |
| Функції | Автоматичний, Ручний, Вихідні дні |
| Запас ходу | 3 роки |
| Кількість каналів керування | 1 |
| Конфігурація контактів | 1CO |
| Електрична зносостійкість, циклів | 100000 |
| Механічна зносостійкість, циклів | 1000000 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Категорія забруднення середовища | 3 |
| Перетин затискачів, мм2 | 4 |
| Момент затягування затискачів | 0,5 |
| Робоча температура, °C | -30...+55°C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 шт. |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Мінімальний час затримки | 60 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 280 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | Астрономічний |
- Ціна: 3 653 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Таймер астрономічний 16A 280В [NTRV22500] РЕВ-225 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440971861_w159_h159_tajmer-astronomichnij-16a.jpg)
