![Індикатор фаз [NTRN12000] РН-12 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440971854_indikator-faz-ntrn12000.jpg)
Індикатор фаз [NTRN12000] РН-12 Новатек-Електро
474,50 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: NTRN12000
РН-12 призначений для відображення наявності фазних напруг у трифазній мережі змінного струму.
При подачі на РН-12 напруги виріб відображає його наявність на фазах, відповідних маркування, щодо нульового проводу.
ПеревагиКомпактний розмір; Індикація світлодіодами; Самозатухаючий пластик.Сфера застосування: Для контролю наявності фазних напруг у трифазній мережі змінного струму| Найменування | Значення |
| Номінальна напруга мережі: змінна трифазна із загальною нейтраллю, В | 3*400, N |
| Частота мережі, Гц | 45 65 |
| Максимальна споживана потужність ,Вт | 0,5 |
| Ступінь захисту лицьової панелі | IP40 |
| Ступінь захисту клемника | IP20 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | II |
| Кліматичне виконання | УХЛ 3.1 |
| Допустима ступінь забруднення | II |
| Категорія перенапруги | II |
| Номінальна напруга ізоляції, В | 450 |
| Номінальна імпульсна напруга, що витримується, кВ | 2,5 |
| Переріз проводів для підключення до клем, мм2 | 0,3 3,3 |
| Момент затягнення гвинтів клем вхідних контактів, Н*м | 0,4 |
| Установка (монтаж) виробу | Стандартна DIN-рейка 35 мм |
| Габаритні розміри, H*B*L, мм | 90*18*64,5 |
| Маса, кг, не більше | 0,08 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 64.5 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
- Ціна: 474,50 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

