![Одноканальний модуль вводу-виводу 8A [NTOV215IO] ОВ-215 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440968284_odnokanalnij-modul-vvodu-vivodu.jpg)
Одноканальний модуль вводу-виводу 8A [NTOV215IO] ОВ-215 Новатек-Електро
2 801,50 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTOV215IO
Модуль вводу-виводу цифровий OB-215, NTOV215IO
Модуль вводу / виводу ОВ-215 розроблений для збору даних з різних датчиків і передачі цієї інформації по протоколу MODBUS.
В добавок ОВ-215 надає можливість порогового управління навантаженням. Ідеально інтегрується з контролерами серії ЕМ.
ОСНОВНІ МОЖЛИВОСТІ:
До OB-215 можуть бути підключені;
- датчики з виходом по напрузі (0 – 10 В);
- датчики з виходом постійного струму (0 – 20 мА);
- датчики температури різних модифікацій;
- лічильник води, газу, електрики через імпульсний вхід;
- усіможливі датчики Arduino;
- датчики з відкритим колектором типу «сухий контакт»;
- датчики 1-Wire, I2C.
ВІДМІТНІ ОСОБЛИВОСТІ
ОВ-215 може працювати як:
- регулятор температури для холодильних і теплових установок;
- «Імпульсна реле» з настроюваної частотою імпульсу;
- конвертер протоколу для холодильних контролерів – UART (TTL) в MODBUS (RS-485);
- блок управління обладнанням по релейного виходу з потужністю комутації до 5А.
Також прилад може відстежувати стан (замкнуто / розімкнуто) для датчиків охорони, сигналізації, додаткових контактів положення рубильника, роботи верстата.
ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ
ОВ-215 може працювати за логікою:
- управління навантаженням по заданих порогів;
- лічильник імпульсів.
Інтерфейс RS-485 забезпечує взаємодію пристрою з іншими ПЛК (програмований логічний контролер) вільної логіки по протоколу MODBUS. При комплектації пристрою з ПЛК від Новатек-Електро ЕМ-481/486 буде активний зручний інтерфейс настройки через хмарний сервер Overvis.
| Протокол обміну | ModBus RTU / ASCII |
| К-ть датчиків, що підключаються | 1 |
| Кількість вихідних реле | 1 |
| Управління по сигналу з датчика | Так |
| Габаритні розміри, мм: | 18 х 90 х 64 |
| Вага, кг | 0,07 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Тип | Модуль |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 8 А |
- Ціна: 2 801,50 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Одноканальний модуль вводу-виводу 8A [NTOV215IO] ОВ-215 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440968286_w159_h159_odnokanalnij-modul-vvodu-vivodu.jpg)
![Одноканальний модуль вводу-виводу 8A [NTOV215IO] ОВ-215 Новатек-Електро, фото 3](https://images.prom.ua/4638831812_w159_h159_odnokanalnij-modul-vvodu-vivodu.jpg)
![Одноканальний модуль вводу-виводу 8A [NTOV215IO] ОВ-215 Новатек-Електро, фото 4](https://images.prom.ua/4638831813_w159_h159_odnokanalnij-modul-vvodu-vivodu.jpg)
